Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Wesder

    félisten

    válasz vegyszer #9623 üzenetére

    Szintén zenész.

    I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

  • xabolcs

    őstag

    válasz vegyszer #9623 üzenetére

    es (#9626) wesder

    Akkor neked is mondom (, de szerintem te mar csinaltad..., legfeljebb nem tudatosan), hogy
    - nyisd a bootloadert,
    - tedd fol a cofface fele TWRP-t
    - TWRP-bol telepitsd a /sbin/cofface-no-verity.zip-et (az az allomany ott van mindig, nem kell odamasolni)
    - SuperSU, recovery megtartas, meg amit a szem megkivan

    A kesobbiekben pedig amikor ilyen full package az OTA-n erkezo frissites, mint a 6.8.4-es volt, akkor a zip-es frissites vegeztevel nyomjal egy cofface-no-verity.zip-et is!

    A fentiekbol iolvashato, hogy a cofface-no-verity.zip hatasa csak addig tart, amig a boot.img () folul nem lesz irva, pl. egy frissitessel, mint ami most is jott.

    Nem kerdezte senki, de elmondom, hogy en ugy frissitettem 6.7.29-rol 6.8.4-re, hogy
    - cofface TWRP-t hasznalok, mint sokan masok
    - megvartam, mig lejon OTA-n, es hagytam a TWRP-t lefuttatni a frissitest
    - a TWRP nem indult ujra, igy volt alkalmam azonnal telepiteni a /sbin/cofface-no-verity.zip-et
    - a szokasos root, recovery kerdesekre igent valaszoltam

    Ujraindulas utan nem volt bootloop. :)

    Most rollerezes miatt visszatertem gyari allapotba szoftverileg: 6.7.29 + zart bootloader + gyari recovery.
    Ez a gyari recovery tenyleg csak a kabelt tudja animalni, meg az elokeszitett telepitest foltenni. :W Illetve annyit talaltam rola, hogy van remeny, hogy a PcSuite majd ismerni fogja, s gyari recovery-bol is ujra lehet eleszteni.

    Current version of PC suite is not developed to support some devices. This issue has been forwarded to the concerned people. The fix will be released in the upcoming releases so stay tuned. If you have any other query regarding this than PM me.
    Forras: Redmi Note 3 - Cannot flash any rom using PC suite - Recovery software missing-

    Ertelemszeruen annak rendje es modja szerint frissult 6.8.4-re.
    Most epp hegeszt a nyuszi. Megvarja mig kinyitom a BL-t es elinditom rajta a TWRP-t.
    Majd a TWRP alol veglegesitem onmagat. :)

    Mar nem hegeszt a nyuszi, hanem a folmasolt twrp_ido.img-t telepitem TWRP-bol.
    Utana meg a sokszor emlegetett /sbin/cofface-no-verity.zip-et.

    Ez kesz, System ujrainditaskor nem kerdezi se a root-ot, se semmi mast. Ugyhogy a SuperSU a kovetkezo korben megy fel. :))

    Nekem sima Redmi 3-am van, biztos azert ennyire egyszeru az eletem a telefonnal. ;]

    wesder, megoldodott mar a "TWRP nem latja a belso es kulso (SD kartya) tarhelyeket"?
    Kicsit meglepo volt olvasni, hogy nem lat beloluk semmit se. :Y

    [ Szerkesztve ]

    aláírás1: csocsó-vesztes vagyok, főleg a Bog és Bocha páros ellen, aláírás2: van mobilarénáskulcstartóm! :D

Új hozzászólás Aktív témák