Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pete_21

    addikt

    Sziasztok!
    Nagyon szemezek egy Redmi 3 Proval. Viszont van néhány aggályom, amik picit visszatartanak. Olvastam korábban olyat, hogy a képernyő néha nem érzékel rendesen, és nem elég érzékeny. (Nem arra gondolok, hogy töltés közben néha meghülyül, mert a Moto G-men, és a régi Defymen pontosan ezt csinálta töltés közben, szóval ez ismerős :) ). Ez a hiba most is megvan, hogy hülyén érzékel a kijelző néha? A gépelés miatt ez nekem elég rosszul esne... :D Illetve azt terveztem, hogy a képernyőre veszek majd fóliát. Milyen ajánlanátok? Tokot nem szívesen használnék, mert csak vastagítja a telót. Eddig egy telefonomhoz se használtam tokot, nem hiányozna szerintem. :) Azt viszont azért megkérdezem, hogy ugye zsebben hordva nem kopik a telefon? Illetve asztalra letéve nem kell félteni, hogy a fémház megkarcolódik/megkopik?
    Továbbá: a telefon fog kapni Marshmallow (esetleg Nougat) frissítést? A MIUI 8 melyik rendszeren alapul?
    A MIUI 8 végleges változata mikor fog megjelenni? Én olyan rendszert szeretnék, ami stabil, megbízható, és kínai sallangoktól mentes. Magyar nyelv nem kell, úgyis angol nyelven használom a telefonom. Nekem a xiaomi.eu rom lenne a megfelelő?
    Köszönöm a válaszokat! :)

Új hozzászólás Aktív témák