Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #16820480

    törölt tag

    válasz evone #268 üzenetére

    mondtam egy szóval is, hogy a kopással lenne bajom? egyszerűen csak csúnya, hogy ott ilyen színű a készülék, ennyi.
    egyébként igen, jobban szeretem a műanyagot a fémnél, mert nem olyan rideg. egészen pontosan a lágyabb tapintású, gumírozott műanyagot. ha láttál már G1-et, Nexus-t, A1200-at, Milestone-t, akkor biztosan tudod miről beszélek.

    Ulkesh: igen, ipadról van szó, ott valóban nincs már meg szerencsére az a keret, de ettől függetlenül az anyaghasználata gondolom hasonló/azonos, bár ilyet valóban nem fogtam még kézbe. csak közben elterelődött a téma egy kicsit, és igyekeztem több péládut hozni arra, amit állítok.

    lehet, hogy nem ugyanarra gondolunk egyszerűség alatt. nem az a lényeg, hogy egy ikonba zsúfolják bele mind a 16 millió színt, hanem hogy legyen változatosabb az ikonok formavilága, stílusa. mobile osx-en kb minden ikon egy gumicukor, ilyen egyszínű négyzet, lekerekítve kicsit. (de másik topikban mondtam már neked, hogy az aqua szín- és formavilága sem jön be).

    én pontosan úgy értelmeztem azt a mondatot, hogy más azért érvel ilyesmi mellett, mert valószínűleg fontosnak tartja a videók megtekintését az ipadon, különben annyit mondott volna, hogy "ezt úgyse marra tervezték". elhiszem, hogy te személy szerint nem erre használnád. én meg nem ezen olvasnék regényeket valószínűleg, bár ha 160 órát bírná olvasás mellett, akkor még elképzelhető is akár a dolog. viszont utazás közben esetleg megnéznék rajta pár weblapot, vagy videót, meg még biztos rengeteg dologra lehet használni egy ilyen eszközt, csak erre akkor érez rá az ember, ha már használja.

    a Meizu amúgy remek eszközöket gyárt, és mint láthatod, inkább olyat vettem. nagyon szerettem is. de most nem erről van szó ebben a topikban.

Új hozzászólás Aktív témák