Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • atee_13

    őstag

    válasz #16820480 #21 üzenetére

    Ezt értem. De mi ebben a gyenge ami miatt nem jó? Ezt tényleg kíváncsiságból kérdezem mert x520 és az x620 egyikénél sem jelentkezett "gyengeség" általános használattal. (FB, net, egyszerűbb játékok szókereső ilyesmi még távirányítója is működik, x520 on a spoti gyakorlatilag nonstop üzemel) Ebben a ársávban a Redmi A4pro van, 5 ös kijelző HD, nincs ujjlenyomatolvasó nincs háttér világítás a gomboknak 2/32)

  • Racecam

    MODERÁTOR

    válasz #16820480 #21 üzenetére

    Sok mindent lehet mondani a LeEco telefonokra, de azt, hogy "gyenge" még véletlenül sem.

    Azok, akik akár ezt a márkát, akár más kínait márkát ismeret nélkül fikáznak (de ezt már többször leírtam) sokszor halvány segédfogalmuk sincs miről beszélnek. Sokakat lerántott az Apple, vagy Samsung örvény, de elég mélyre... :U

    A LeEco telefonok ár/érték arányban verhetetlenek (azt most hagyjuk, hogy miért ilyen olcsók, nyilván a vevő szempontjából pont nem érdekel, hogy éppen próbálják akár üveggyöngyért is eladni a készleteiket) és annak ellenére, hogy már lassan 1.5 éve nem fejlesztettek semmit mert nincs miből, még mindig megállják a helyüket ahogy itt írták is a kb. min. 2x drágább "márkás" telefonokkal szemben is.

    Nekem ugyan a LeMax 2 van, ami eggyel nagyobb kategória, de szintén már több, mint 1.5 éves modell és még mindig a toppon van az X820 procival, a 2K kijelzővel, 6/64 GB RAM/ROM párossal. És mindez most néhány hónapja került 63K-ba. (Az előző telefonom is ugyanez volt 4/32 kiszerelésben, 1 évig használtam és most a lányomé lett kb. 2 hónapja és mondanom sem kell maximálisan meg van vele elégedve.)
    Ilyen, de csak akár megközelítőleg hasonló tudású, ilyen anyagokból, ilyen profi összeszerelésű készüléket, mikor veszel ennyi pénzből?
    És akkor még ott van a ROM-olás, ami ezen a készüléken gyerekjáték és kismillió custom ROM van hozzá, köztük Nougat alapú is.

    Egyszóval lehet a LeEco telefonokat fikázni, egy kalap alá venni a valóban gagyi kínai gyártókkal, de az óriási tévedés lenne.

    És még valami, mielőtt esetleg bárki úgy gondolná, nekem senki nem fizet azért, hogy dicsérjem a márkát, pláne nem is vagyok "márkabuzi" sem a szó jó, vagy rossz értelmében, mindig azt nézem/veszem, ami az igényimnek (amelyek azonban nem kicsik) megfelel és ár/érték arányban a legjobb választás. Hívják azt bárhogyan és gyártsák az bárhol is a világon.

    Amit leírtam, az kizárólag a saját tapasztalatom a márkával, igaz a LeMax 2 telefonok tartós használatán alapul. :)

    Com'è diverso il mondo visto da qui

Új hozzászólás Aktív témák