Keresés

Hirdetés

  • Mégse száll ki a Meizu?

    ma Egyelőre nem úgy tűnik, mintha ne maradt volna azért valamicske erőforrás az AI mellett a mobilokra is; újabb Meizu készülék tűnt fel.

  • Lenovo Essential Wireless Combo

    lo Lehet-e egy billentyűzet karcsú, elegáns és különleges? A Lenovo bebizonyította, hogy igen, de bosszantó is :)

Új hozzászólás Aktív témák

  • Duck663

    őstag

    Mégis min csodálkoznak? Hát az van, hogy évek óta alig fejlődnek a processzorok, talán majd most a Ryzen kicsit felpörgeti a dolgokat, de ahogy látom, hogy az alsóházzal indít az AMD, nem fognak nagyon rámenni az árversenyre, sokkal inkább a profitmaximalizálásra. VGA-k elfogadhatatlan áron vannak, nem csipkedi magát senki sem, hogy cserélje. Én sem kapkodok, pedig egy ideje tervezem, megvárom a VEGA kártyákat, abból is majd a nagyobbat, és megvárom míg felfut a gyártása. Egyrészt az ár miatt, másrészt ha akad valamilyen hiba az még az előtt kiderüljön, hogy megvettem. Aztán 4-5 évig megint nem cserélek, mert egyszerűen drága és nem éri meg.

    Hordozhatóaknál meg mit akarnak, amikor még mindig 1366*768-as felbontásokkal szórakoznak? Telefonon 4K, notin meg semmi fejlődés, vagy ami van az méregdrága, és nem veszik meg annyian és annyiért. Fejleszteni kellene, úgy, hogy érdemes legyen cserélni. Notinál én pl kivettem a DVD-t tettem a helyére egy SSD-t mindjárt tempósabb lett, ezzel le is tudtam a fejlesztést. Másik ugyanilyen tudásút nem fogok venni csak azért mert egy újabb processzor van benne, persze közel azonos sebességgel, és esetleg 10%-al alacsonyabb fogyasztással, de semmi más nem fejlődött. Más a dizájn? Ki nem sz@rja le?!

    [ Szerkesztve ]

    Igen-igen, még mindig Win7-et használok, és ha így haladunk még 2030-ban is így lesz.

  • Duck663

    őstag

    válasz ->Raizen<- #7 üzenetére

    És nézd meg az árát. Azt szerinted tömegével fogják venni? Nem a felsőház adja az eladások legnagyobb hányadát. Ezek mellett az igényeket sem igazán elégítik ki. Kinek kell 1070-es VGA notiba? Nekem ugyan nem. A noti nem arra kell hogy játsszak, arra ott az asztali gép, de felbontás már kellene.

    [ Szerkesztve ]

    Igen-igen, még mindig Win7-et használok, és ha így haladunk még 2030-ban is így lesz.

  • Duck663

    őstag

    Nem értem pl, miért nem vállalta be egyetlen gyártó sem, hogy a Kaveri mellé odategyen 8GB GDDR5 memóriát, egy notiban FullHD felbontással. Piszkosul kézenfekvő lett volna. Valószínűleg sokkal nagyobb lett volna iránta a kereslet, mint egy "gamer" noti iránt.

    Igen-igen, még mindig Win7-et használok, és ha így haladunk még 2030-ban is így lesz.

Új hozzászólás Aktív témák