Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Ulkesh

    őstag

    válasz Oliverda #35 üzenetére

    "Ennek a mágneses menőzésnek semmi gyakorlati haszna nincs"

    Teljesen igazad van, mivel Te nem használsz ilyen eszközt, így nálad nincs semmi gyakorlati haszna. Pár millió másik embernek meg van.
    Imádom az ilyen szemellenzős beböfögéseket. Ha a Lenovo, vagy HP hozna ilyet ki, akkor meg itt áradozna ugyanez a társulat.

    "Ja, persze, Gondolom lenyelte a telefont, vagy vibrátornak használta, esetleg azzal fürdött. "

    Halálesetet hirtelen "csak" egyet találtam, de azért linkelek pár felrobbanós cikket is.
    Bár végül is mindegy, hisz egy iPhone megolvadó töltőcsatlakozója 1000-szer veszélyesebb, mint egy felrobbanó Nokia, csak mert Apple.

    [link]
    [link]
    [link]
    [link]
    [link]
    [link]
    [link]

    "Ez sem véletlen. A FuSi nincs agyonhájpolva és nem az folyik még a csapból is hogy dekurvajó meg demenő."

    Nem is, hiszen ha 2 hónapot elmegy meghibásodás nélkül egy Amilo, akkor már boldog lehet a tulajdonosa.

    -----

    A baleseti százalékokat amikről itt kérdeztek egy Lenovo előadáson hallottam, ahol a bemutatott készülékek tűrőképességét demonstrálták (többek között vizet öntöttek a bemutatott készülékre, leejtették /éppen a töltőcsatlakozónál való lerántást demonstrálva/, majd a végén áthajtottak rajta egy motorral.).

    ----

    "valahogy én sem rúgtam még le semmi készülékemet az asztalról."

    Legtöbbször nem is a tulaj okozza a problémát, hanem a szobán átmenő hozzátartozó, játszó kisgyerek stb.

    [ Szerkesztve ]

    "a mobil hardverek mióta is rendelkeznek olyan erőforrással, hogy egyáltalán szóba jöhessen a Flash?" moonman

  • Eszleny

    aktív tag

    válasz Oliverda #35 üzenetére

    Lehet, hogy tévedek, de a nagy erővel lecsapódó mágneses zár miatt töredeznek a műanyag Macbookok. Tehát csak van valami haszna. :)

Aktív témák