Hirdetés

  • Olcsó USB WiFi AC adapter

    lo Egy olcsó WiFi AC USB adapter jó szolgálatot jelenthet, ha az új router csak elvileg támogatja a 2,4 GHz-es átvitelt.

  • Ilyen lesz a Morbid Metal

    gp A Unity-vel készülő rogue-lite PC-re készül és még idén megkapjuk elvileg.

Új hozzászólás Aktív témák

  • jazoo

    csendes tag

    Igen, sajnos nagyon drága. Én még a jelenleg legolcsóbb 45 ezer Ft -os készülékeket se tartom megfizethetőnek a tömeg számára. Ráadásul ezek jellemzően kifutó / alaptípusok.
    Anno a márkás DVD lejátszómat 30 ezer forintért vettem és szerintem most is az az árszint ami már beindítaná a vásárlást. Filmeknél pedig az 5000Ft lenne talán ugyanez a határ (persze viszonylag friss mozifilmek-re gondolok, nem 20 éves remixekre). Tömeges forgalmat ezek se generálnának, de beindulna az a folyamat amit sok évvel ezelőtt a DVD is bejárt. A fura az, hogy az Óceán másik oldalán már valódi megfizethető alternatíva a BR, Európában és különösen nálunk pedig még az extraprofiton erőködnek, és csodálkoznak, hogy nem vevők az emberek erre.

    A magyar forgalmazók legfrissebb saját kutatásai szerint nem a magas ár az alacsony forgalom oka, hanem hogy nem ismerik az emberek a BR-t. (Remélem nem költöttek sok pénz erre a tanulmányra.)

Új hozzászólás Aktív témák