Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SRII

    őstag

    I7 4790K ~$350 ~$370
    22nm
    CPU magok / szálak 4/8
    Graphics HD 4600
    Base Clock 4.0 GHz
    Turbo Boost 4.4 GHz
    L3 Cache 8 MB
    TDP 88W

    5820K ~$350 ~$370

    22nm
    CPU magok / szálak 6/12
    Base Clock 3.3 GHz
    L3 Cache 20 MB
    TDP 140W

    Az ára szinte azonos lesz, akkor miért is van létjogosultsága a 4790K -nak?
    Aki ilyen procit vesz nem fog a fogyasztással jönni(senkit nem érdekel!) ddr4 meg elsőnek nem 32gb kell venni hanem 8gb azt nem lesz annyira drága!
    Aki haswell refet vesz az gondolkodjon el egy 5820K-on!

    Légy önmagad! Mindenki más már foglalt!!

  • SRII

    őstag

    remélhetőleg a jóslási képességed nem vált be eddig sem :P :D
    mikor jönnek? most a héten bemutatják azt majd várunk rá vagy fél évet?

    Légy önmagad! Mindenki más már foglalt!!

  • SRII

    őstag

    válasz Sinesol #43 üzenetére

    gondolom értelmezési gondod adódott! vagy nem érted mit írtál(az még rosszabb)

    Sinesol: Annyi hogy az 5820k hoz szokasosan draga a lap meg a ddr4 is aranyárban lesz, ráadásul lassabb is lesz 1-2évig mint a ddr3. A ddr3 is drága, de a ddr4 minimum duplaennyi lesz.
    Ráadásul 1-2 évig nem jön semmi más lap ami hasznalna ddr4-et, szoval semmi se fogja lenyomni az árakat. Most is 40-50 ezer 16 Gb Ram, ddr4 lesz vagy 80-100k..

    SRII: remélhetőleg a jóslási képességed nem vált be eddig sem gondolom érted mire írtam! megsúgom a fenti kis szösszenetedre!érted? ;)

    Sinesol: Mi mikor jön?

    SRII: (OFF)a topikból ítélve szerinted mi jöhet? szerinted miről szól a topik? na ? na? elárulom (/OFF)Haswell-E CPU-k

    Sinesol: (OFF)Nem tudom mit mutatnak be a héten(/OFF)

    SRII: (OFF)Intel Haswell-E To Debut At Computex 2014(/OFF)

    Sinesol: (OFF)Na meg mire várunk fél vagy 1 évet?(/OFF)

    SRII: Nem egy évet várunk, ezt ki írta? hol látod?

    SRII: "azt majd várunk rá vagy fél évet?"
    (OFF)Tudod , bemutatják , és nem szállítják a piacra az újdonsült termékeket, mivel több hír is erről szólt ,hogy majd év végén fognak szivárogni a procik meg a hozzá tartózó lapok ramok!(/OFF)

    Remélem érthető voltam, mivel az első írásom gondom eléggé érthetetlen vol, így gondoltam, levezetem mire is gondoltam, ha ez sem tiszta akkor minden valószínűséggel velem van a baj és elnézést kérnék tőled. :R

    [ Szerkesztve ]

    Légy önmagad! Mindenki más már foglalt!!

  • SRII

    őstag

    válasz Sinesol #45 üzenetére

    Ismét egy ........ nyelvtanár aki nem fórumozni jár ide hanem kioktatni belekötni másokba!
    Akkor ha legközelebb írsz valahova, azt a topikot vagy elkerüljük vagy a te írásodhoz nem írunk semmit mert te egy arrogáns - pöffeszkedő - okoskodó ember vagy aki ok nélkül beleköt másokba!
    ha nem így van, akkor miért csinálod? ilyen kedved van, rossz a napod? bocs nekem nincs olyan kedvem ,hogy eltűrjem a bunkó kötekedő megjegyzéseidet!

    minek csinálod eszt? bántottalak valaha is? ha igen kérlek világosíts fel, mert nem értem miért ez a reakciód, egy kétsoros bejegyzésre! a nagyot játszod? akkor elnézést kérek ,hogy hozzád írtam egy hsz-t egy topikban! Ha valami nem világos, vagy másképp gondolja a másik fél, még sem esünk neki.

    nem értem az ilyen embereket, miért kell ezt csinálni, miért kell megfúrni mindenkit?
    tényleg bánom szánom, hogy belementem egy kisebb vitába, és tényleg igazán sajnálom,hogy hozzá írtam egy olyan ember írásához, aki így viselkedni!

    mégis tudod miről van szó, hisz leírtad felettem megválaszolva, de akkor miért ez a kötekedés? miért kell ez?

    a személyeskedésedre visszatérve, amivel megbántottál hisz én nem tettem ilyen, nem ismerlek, úgy tudom nem is volt soha köztünk elnevetés, ezért nem értem miért is csapott át az írásod erre az útra!

    További szép napot :R

    [ Szerkesztve ]

    Légy önmagad! Mindenki más már foglalt!!

  • SRII

    őstag

    válasz Sinesol #47 üzenetére

    Rosszat én sem akartam, elnézésed kérném! :R

    Légy önmagad! Mindenki más már foglalt!!

Új hozzászólás Aktív témák