Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SRII

    őstag

    válasz Sinesol #43 üzenetére

    gondolom értelmezési gondod adódott! vagy nem érted mit írtál(az még rosszabb)

    Sinesol: Annyi hogy az 5820k hoz szokasosan draga a lap meg a ddr4 is aranyárban lesz, ráadásul lassabb is lesz 1-2évig mint a ddr3. A ddr3 is drága, de a ddr4 minimum duplaennyi lesz.
    Ráadásul 1-2 évig nem jön semmi más lap ami hasznalna ddr4-et, szoval semmi se fogja lenyomni az árakat. Most is 40-50 ezer 16 Gb Ram, ddr4 lesz vagy 80-100k..

    SRII: remélhetőleg a jóslási képességed nem vált be eddig sem gondolom érted mire írtam! megsúgom a fenti kis szösszenetedre!érted? ;)

    Sinesol: Mi mikor jön?

    SRII: (OFF)a topikból ítélve szerinted mi jöhet? szerinted miről szól a topik? na ? na? elárulom (/OFF)Haswell-E CPU-k

    Sinesol: (OFF)Nem tudom mit mutatnak be a héten(/OFF)

    SRII: (OFF)Intel Haswell-E To Debut At Computex 2014(/OFF)

    Sinesol: (OFF)Na meg mire várunk fél vagy 1 évet?(/OFF)

    SRII: Nem egy évet várunk, ezt ki írta? hol látod?

    SRII: "azt majd várunk rá vagy fél évet?"
    (OFF)Tudod , bemutatják , és nem szállítják a piacra az újdonsült termékeket, mivel több hír is erről szólt ,hogy majd év végén fognak szivárogni a procik meg a hozzá tartózó lapok ramok!(/OFF)

    Remélem érthető voltam, mivel az első írásom gondom eléggé érthetetlen vol, így gondoltam, levezetem mire is gondoltam, ha ez sem tiszta akkor minden valószínűséggel velem van a baj és elnézést kérnék tőled. :R

    [ Szerkesztve ]

    Légy önmagad! Mindenki más már foglalt!!

Új hozzászólás Aktív témák