Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Peat;)

    veterán

    Értjük, a hardware az bika, a software is nagyon jó, értem én. A konzol másfél éve van piacon, a fejlesztések ki tudja mióta futnak rá (tipp 3 éve) de még várjanak 2 évet a vásárlók, tulajok...

    Szerintem hagyni kéne ezt a fajta népámítást és azzal ami van minőségi játékokat alkotni. Szerintem.

  • Peat;)

    veterán

    válasz b. #48 üzenetére

    Te konzolosan gondolkodsz. Sokan pc-ről váltottak ps4-re azért közvetítik a feltétlen hitet a jövőbe, mert látják hogy vannak szép játékok, de a beígérteket azért nem tartalmazzák(még...). Az egész generációra szerintem rányomja a bélyegét hogy sok pc-s is vásárolt most ilyen gépeket. Túlságosan a specifikációk, az apik, grafika irányába mentek el. Közben meg a játékok 90%-ra multiplatform és egy közepes pc elviszi ugyanazt a címet, lehet hogy szebben. Legalábbis ezt szolgáló példákat tudok sorolni, ellenkezőjét nem..

    Az exkluzív minőségi, új témát megfogó játékokra kellene koncentrálniuk, mindig ezekkel értek el sikereket. De a jelek azt mutatják számomra, hogy ahhoz hogy egy exkluzív minden téren kiemelkedő legyen nagyon nehéz elérni ezekkel a gépekkel. Szerintem ezen kéne rugózni, hogy miért ilyen lassú és nehézkes a fejlesztés az új konzolokra, mert arról volt szó hogy fel fog gyorsulni a folyamat. (leglábbis ezt írták) A jelek szerint viszont sokkal inkább belassult a fejlesztés, ami nem helyes irány. A jelenlegi grafikai színvonal mellett is lehet nagyon nagy alkotásokat összehozni, már ez is bőven az a szint ami teret engedhetne sok megújulásnak, játékmechanikában, környezeti kidolgozottságban. Le kéne szállni erről az majd "erőt" fogunk demonstrálni hozzáállásról. Sok konzolt adnak el, nagyon nagy költségvetésű játékokat fognak készíteni rájuk, ez borítékolható (az hogy ebből mennyi lesz az új téma kevésbé..). Ha a fejlesztés lenne egyszerűbb akkor ezek a nagy projektek szerintem csodákat tudnának elérni. De a jelek szerint ez még mindig több év..

  • Peat;)

    veterán

    válasz D1Rect #157 üzenetére

    Folytatnám, konzolon éppen ugyanúgy lehet és van is:
    - fps drop
    - megakadás
    - kivágás a konzol menüjébe (igen, mivel nem windows ezért nincs windows hibaüzenet, problem solved :D )

    A fix hardware fényében valóban meglepő, de a tapasztalat felnyitja az ember szemét. Régi konzolokon volt minőség, ott ugye nem volt patch. Most már konzolra is kiadják a félkész játékokat, ez van.

    [ Szerkesztve ]

  • Peat;)

    veterán

    válasz leviske #196 üzenetére

    + ha én vennék konzolt tuti vennék rá plusz garanciát, mert a gyári egy év nevetséges egy ilyen műszaki cikkre, bárki is gyártja. PC-n minden 2-3 év garanciás.

    Nekem volt konzolom akkor amikor még nem voltak ekkora játékár különbségek és akkor sem volt olcsóbb, csak addig amíg cserberéltem a régi játékokat, de basszus mindenki az újjal szeretne játszani. Csak akkor nekem jobban megérte ennek ellenére is. Ahogy írod az igényeknek kell döntenie. Azonos megjelenítést alapul véve most szerintem is a pc az olcsóbb egy kicsivel, de ez az árdifferencia rohadtul nem számottevő hogy ennek kéne döntőnek lennie.

    Ugyanakkor az állítás valóban az volt, ezen az oldalon is, más oldalakon is hogy a ps4 sőt xbox one után is csak kullogni fognak a fél millás pc gépek, bárhol visszakereshetőek ezek a cikkek. Ennek fényében teljesen jogosnak érzem azt amit kapnak most a konzolok, de a félretájékoztatás végző médiumokat is megilletné a kritika.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák