Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Macika66

    addikt

    válasz Indian74 #32 üzenetére

    Sosem értettem, miért kell "újrahúzni" ugyanazt szoftvert....Főleg sokszor....

    Hiszen a bájtok/bitek a ROM-ból nem esnek ki....ugyanazok maradnak mindvégig, jól is néznénk ki, ha a csak olvasható memória írhatóvá/törölhetővé válna hirtelen használat közben....

    Saját magad ronthattad el véleményem szerint az órát, így a garanciája is véleményes.

    Az értesítések kifogástalanul megjönnek, amennyiben OnePlus készülékhez csatlakoztatod (ha meg nem ahhoz, miért vennél ilyen órát)...

  • zizidor

    senior tag

    válasz Indian74 #32 üzenetére

    Bele lehet futni olyan dolgokba, amik a beállításokon és a jogosultságokon múlnak. Az órához ugye szükség van a OnePlus Health appra, aminek engedélyezni kell a háttérben futást, és meg kell adni neki a szükséges jogokat. Pl. hozzáférés a telefonhoz és a kontaktokhoz, helyadatokhoz (időjárás adatok miatt), és az értesítésekhez is, anélkül nem tudja átküldeni az órára.

    Ha a Health nem működik normálisan, meg lehet próbálni törölni az app összes adatát és tiszta lappal indítani. A párosítást nem az órán indítsd, hanem az appon (ha működésre lehet bírni). Sajnos az sem kizárt, hogy hibás a Health app, én néhány kontaktot akartam átküldeni az órára, ez régebben simán ment, most meg egyszerűen nem mennek át, miközben semmi hibát nem jelez.

    Én is gondoltam már a cserére, de nem találok hasonlót. Az olcsóbbak (15-20 ezer körül) tudása eléggé korlátolt, a jobbak meg 100 fölött vannak...

    Az intelligens ember csodákra képes. Az idióta ember bármire.

Új hozzászólás Aktív témák