Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • borg25

    senior tag

    válasz Rawulf #154 üzenetére

    Nem is tudom, az ide eljutó hírek, hogy ilyen magas rangú vezetőt ítélnek el korrupció vádjával, mert fordult a széljárás, és már nem fekszik olyan nagyon a pártvezetésben, illetve konkurenciának tekintik.
    Vagy talán a Budapest-Belgrád vasútvonal, amire nincs szükség, sosem fog megtérülni, csak adósságot generál, nem mi építjük, hanem a Kínaiak, tehát még csak munkahelyet se generál. Tudom, ez ékes bizonyítéka a magyar korrupciónak, és azt is értem, hogy a magyar politikusok hülyék lennének nem felvenni a hitelt, és azért azt ki fogják bulizni, hogy a Mészáros&Mészáros valami kisebb tervezési munkát papíron pár milliárdért elvállaljon. De azért ehhez kell az is, hogy a kínaiak bepróbálkozzanak egy kis kenőpénzzel, mert ha nem így lenne, tudod mikor üzletelnének így itt? Ahol pedig megvan a tudás a megkenéshez, ott bizony van korrupció is, ezt könyvből nem lehet megtanulni...

    Kis on is:
    Hogy elfeledkezett itt mindenki, hogy mielött két éve fillérekért lehetett venni a memóriát, előtte is kb 2x árak voltak....

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák