Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Somatom

    veterán

    válasz Cs1csó #30 üzenetére

    De, hogy lehet úgy fogyni, hogy még a szemléltető képed láttán is az jutott elsőre eszembe, hogy milyen fincsi steaket tudnék sütni a jobb oldali mérlegen levő, gyönyörű husiból? Vagy, ledarálni tatárnak. Hmmm....

    [ Szerkesztve ]

    Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

  • Victoryus

    addikt

    LOGOUT blog

    válasz Cs1csó #30 üzenetére

    Ez igaz. Lefutottam a szokásos 6km-t ma is, nem is ment rosszul. 3 hét az nem sok kihagyás egyébként se. Nekem a hasam túl nagy, de onnan nem igazán megy le. Volt amikor 20-30 km-t tekertem, 25-ös tempóval. Ok, a lábam az tényleg szép izmos, ha húzódzkodok akkor a karomon/mellizmaimon is látszik. Van ilyen hasprés gépünk is itthon, amin térdelni kell, és felhúzni a térdet hasizomból. A legnehezebb álláson 4x25-öt simán megcsinálok, és nincs izomlázam se. Mennyit kéne akkor ebből csinálni, hogy lemenjen a hasamról a zsír? Azt is olvastam, hogy a hasgyakorlatoktól nem fog, csak az általános súlyvesztéstől.

    Kaják: ha pl. csülköt eszek pékné módra, sima sült krumplival az nem hizlal. Ha eszek kenyeret is hozzá, na az egyből látszik. De ha nem eszek péksütit, akkor meg éhes vagyok. Ez a teljes kiörlésű szöveg szerintem nem jelent semmit, hiszen olyat eszem. Próbáltam leváltani a köreteket kuszkuszra meg a másik ocsmányságra. Hát... fújj. Ezek búza alapú valamik, nem hiszem, hogy jobbak a rizsnél. Szóval inkább rizs, sült krumpli nagyon ritkán. Próbáltam reggel müzlit enni, nem ment. Utálom. Az maximum nasinak jó. Reggelire kolbász, olajos hal, felvágott. Hétvégén tojás.
    Edzés meg verseny előtt nekem a sajtos tészta ami legjobban bejött. Azzal simán meg a 8-10km futás is. Úszóverseny előtt meg a kakóscsiga... közben meg szőlőcukor.

    [ Szerkesztve ]

    Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

Új hozzászólás Aktív témák