Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hallador

    addikt

    válasz -PLevi- #1 üzenetére

    Én azt gondolom erről, hogy az okos órák piaca még nagyon gyerekcipőben jár. Ez szerintem pont olyan mint amikor felvetettem, mikor kijött az iPad, meg a Samsung tabletje, hogy ez kb 2 - 3 évig fog tartani, majd megjelennek a kínai gyártók (Nem is annyira kínai LG, Nexus) tabletek megjöttek, és fele annyiért nagyon hasonló tudású tabletek jöttek, ez USA piacán nem számottevő de pl: Magyarországon nagyon számottevő.
    Nem beszélve, hogy megjöttek a 60 - 70 ezer Ft-os 7"-os Nexusok. (Persze akkor főleg az almás fanok szénné fikázták ezt a véleményt, nem nekik lett igazuk, Magyarországon tuti nem.)

    Ez lesz az okos órákkal is jönnek a kínai, meg kóreai gyártók 2 - 3 év múlva, és szerintem a mediatek már erre a piacra gyúr. Szinte tuti nem a Samsung fogja használni, de pl Magyarországon tuti több olyan okosóra megy majd el mediatek-el mint pl Apple Ax chipsettel.

    Persze magánvélemény.

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

Új hozzászólás Aktív témák