Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Robi BALBOA

    őstag

    válasz Peter13 #7 üzenetére

    Pont hogy az IceQ-nak látom itt csak értelmét, halk és kifelé fúja a levegőt a házból nem bent kavarja a porral eggyütt, alapból ilyennek kellene lennie a gyári hűtésnek.

    Mondjuk az a 10mhz a giga karin és ahogy kinéz az tényleg gusztustalan.

    Amúgy csak annyit azoknak akik azon nyavajognak, hogy 400sp van a kariban, ez egy alsó-közép kategóriás kari. Felső kat: 1600/1440sp Közép kat:800/720sp Alsó-közép kat:400sp

    Amúgy az Nv-nél hogy volt? Felső kat:8800gtx/ultra 128sp(8800gts 96sp) Közép kat:8600gts/gt 32sp :Y alsó-közép kat:8500gt 16sp alsó kat:8400 8sp
    Ezek alapján az ATI még korrektül is sorolja be a különböző kategóriákat, a 5670-es kari harmada olyan gyors mint a 5870, de mondjuk nv-nél a 8600gts negyede olyan gyors sem volt mint a 8800gtx, pedig a 8600-os széria közép kategória volt nem alsó-közép kategória.

    Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

  • Robi BALBOA

    őstag

    válasz Bluegene #71 üzenetére

    "körülbelül a fele sebességet hozta" Ki hozta a mikulás esetleg, de hogy a 8600-os széria nem az tuti.
    Sok havernak volt ilyen karija és volt idő tesztelgetni, és volt 88gtx is, de ha a gtx-nek a harmada teljesítményét hozta itt-ott akkor már sokat mondok.
    A linkedről annyit, hogy én a saját szememnek hiszek.

    [ Szerkesztve ]

    Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

  • Robi BALBOA

    őstag

    válasz Bluegene #95 üzenetére

    Jó akkor egyezünk ki harmadban :D (nem veszekedni akarok, csak normális hangnemben beszélgetni)
    A GF8800(128sp) felső a GF8600(32sp) közép kat mintha most a HD5800(1600sp) felső a HD5600 (400sp) közép kat lenne a teljesítmény is kb a harmada.
    Ezzel azt akartam mondani, hogy Nv-nél a közép kategóriás karik harmada erősek a felső kategóriához képest, vagyis nagy a difi a két kategória között, az Ati pedig sokkal jobban lefedi a piacot és általában nincsen olyan difi a felső és a közép kategória között.

    A tuning az más tészta, mert ügye van aki nem tuningol. :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

  • Robi BALBOA

    őstag

    válasz Bluegene #123 üzenetére

    "mintha most a HD5800(1600sp) felső a HD5600 (400sp) közép kat lenne" Dehogy felejtkeztem el a 5700-as szériáról az a közép kat tudom.
    Majd ez is lesz használtan. (amúgy nagyon el vagyunk kényeztetve 18k-ért 4850 :D )

    Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

Új hozzászólás Aktív témák