Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jim Tonic

    nagyúr

    válasz fi:zi'k #44 üzenetére

    Én mérnök vagyok, két szakmában is, ezért inkább mindent kimérek, minthogy az érzékeimre hallgassak. Pont ezért szoktam röhögni az audiofileken. Pont van egy projekt, amiben pár ezer forintból nagyon jó minőségű, AB-osztályú erősítőt fogok építeni magamnak. Mert tudom, hogy amit az tud majd, bőven hozza azt a minőséget, amit emberi fül már nem tud megkülönböztetni, csak belemagyarázással. Persze biztosan lepipálja majd egy drága végfok sok paraméterben, csak kérdés, hogy ár/teljesítmény arányban van-e ennek értelme.

    De ha a fülemnek hiszek, akkor is tudom, hogy a 202-nek piszok jó hangja van, a mélyet pedig a legkorrektebbül adja vissza. Az lehet, hogy a körítés szutyok, de a hangja számomra a legjobb. Tudom, mert sok közül választottam ki magamnak, ill. elolvastam a teszteket is, aztán megvettem. Biztosan lett volna jobb, de ennyit szántam rá, és ennyiért ez volt a legjobb.

    Persze, minden teszt fizetett. Meg a felhasználók hozzászólásai is... Még ha van benne igazság, akkor sem kell odáig fajulni, hogy mivel nem találsz tesztet, ami belekötne a hangjába (sőt, mindegyik azt írja, hogy kitűnő hang, gyenge köntösben), azzal jössz, hogy kár a teszteknek hinni.

    Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

Új hozzászólás Aktív témák