Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Shkiz0

    nagyúr

    válasz koko52 #373 üzenetére

    Jó de milyen áron? Azt elfelejted nézni...
    Power consumption shader performance 490 Watts
    Power consumption shader performance DLSS OFF 480 Watts
    Power Consumption RTX ON, DLSS ON 480 Watts
    Ez természetesen a koplett gép fogyasztása amiből a vga eszik 340-370 között.

    Ennek fényében, meg ahogy a bőrkabátos beharangozta azért ne essünk már hasra tőle.
    Nem vagyok részlehajló mert épp 2080S-em van, mert 4K-ban már elég nagy a difi, RT és DLSS esetén meg 4K esetén 80%-tól is több az előrelépés.
    Viszont tisztán látszik, hogy 4K alatt semmi sem indokolja azt, hogy a 20xx tulajok rohanjanak cserélni, de még a 1080Ti tulajok sem bár ott már indokolt lehet jobban a váltás.
    Amúgy meg ezek ellenére is jó lenne, ha valóban MSRP áron lenne kapható, de erre külföldön sem igazán van per pillanat esély, idehaza meg pláne nem lesz.
    Azért az meg nem mind1, hogy 220K-t adsz ki egy kártyáért vagy ép 300 vagy e feletti összeget.
    Azt meg megint elfelejted, hogy ahogy kinéznek a dolgok meg lett mindenki etetve, mert egyre több helyen kezdik azt pedzegetni, hogy a 3090 lett volna a 3080 de így most az nvidia el tudta játszani azt, hogy olcsóbbak lettek a kártyák, miközben végig tervben volt / van a 3080Ti vagy Super.
    Szóval kövezz meg de nem tudok örvendezni :)

    [ Szerkesztve ]

    Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

  • nexplo

    őstag

    válasz koko52 #373 üzenetére

    Nincs az 30% és egy 2080TI most 200K használtan garival. És lesz olcsóbb még ennél is az "öreg" TI szerintem. Ennek fényében nem futok cserélni. Szerintem aki most 150-ért vesz 2080TI-t az jár jól. Persze kevés ilyen eladó kártya van de ha ennyiért hivatalos garival vesz valaki akkor best buy szerintem :)

    Zavard össze a világot: mosolyogj hétfőn! :)

Új hozzászólás Aktív témák