Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vanhalen

    senior tag

    válasz Abu85 #28 üzenetére

    Nekem tetszik a válasz. Végülis a hír nem Apple kudarcról szólt kínában, hanem a többi gyártó reményeiről kínában :D Szerintem momentán totál bukás lesz épp az (OTT MÉG OLCSÓBBBAN beszerezhető) olcsó tabletek miatt, meg más az igényszint. Egy bevándorló kínai csapat simán meghúzná magát kanadában egy panel lakásban, akár a padlón is egy évig, míg az olcsó cuccaikkal tönkreteszik a környék boltjait, hogy aztán megvehessék, egy átlag európai, vagy akár magyar már nem biztos :DDD Ha jól tudom, iPad-et is kínában gyártják (asszem Foxconn?) nem tudom így van e, de akkor elképzelhető, hogy ott még olcsóbb is. Amit egyáltalán nem értek, hogy miért "iOS-eszközökről - Android-eszközökről" van szó? Az appok miatt? Egyébként még annyit, kínában az Adidas is "felsülne" ilyen értelemben, vagy a Nike egy "Adidos" "Adios" Nuke" meg stb "ellen". Talán érdemesebb lett volna úgy fogalmazni, hogy kínában, az ottani filléres tabletdömpinghez képest még az Apple sem tudott felzárkózni, de önmagában is jelentős eladásokat produkált (a saját árkategóriájában, prémium termékekben) Ezzel az Acernek, meg a Samsungnak és társainak OTT IS ugyanúgy meg kell küzdeniük, nem csak az olcsó kínai szutykokkal.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák