Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zseko

    veterán

    válasz sb #23 üzenetére

    "Annyira nem nagy cucc megérteni"

    Van akinek az. Mikor CPU+VGA cserén gondolkodtam, nem egyszerre, mert úgy nem ment volna, annyit kérdeztem, hogy rövid távon melyikkel járok jobban először, ha a mostani vga mellé veszek egy erősebb procit (alaplappal, mert platformváltás is kellett), vagy a 905e mellé veszek egy RX580-at, és 2-3 hónap múlva a többit. Le lettem baszva, hogy hogy képzelem ilyen erős vga-t venni ilyen szar proci mellé, az is bőven sok és jó, ami van hozzá, mert 'nemhajcsaki'. Azt, hogy én alapvetően az egész gépet le fogom cserélni, el sem jutott az agyáig, képtelen volt felfogni, a negyedik válaszomnál is még csak ott tartott, hogy 'de feleslegesen erős a vga...' :U
    Ugyanez, mikor leírom, hogy amd procit keresek, erre van aki elkezd nekem intelt ajánlgatni :U és még ő sértődik meg, mikor a végén leírom, hogy fárasszon mást a hülyeségével.

    "Szerintem rohadtul nem nehéz, csak 3-4 másik érvet is figyelembe kell venni nem 1 dologra kimaxolni a megoldást."

    Na sok embernek ez nem szokott menni, mert azt nézi, hogy neki ez a preferenciája, és akkor másnak is ez jó lesz. A cpu a legjobb példa erre.

    HR24.hu

  • zseko

    veterán

    válasz pengwin #28 üzenetére

    Várj, platformváltást eleve én akartam, mert sima AM3-ról (nem plusz) csak így volt értelme már :) Most egy RX580 lesz (ha bekúszik 100 alá), aztán ősszel egy Ryzen 2600x vagy 2700, a kisrizsa eleve átmenetinek volt szánva a tavalyig megléphető 'ingyen' win10-re upgrade miatt. Nem érdekel fps hajhászás, így legoptimálisabb koppon futó összeállítás sem :)

    HR24.hu

Új hozzászólás Aktív témák