Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GypsFulvus2

    őstag

    válasz Ra's al Ghul #8 üzenetére

    Nem szeretnék itt off-topic flame-et gerjeszteni, ezért inkább privában.

    [ Szerkesztve ]

    "Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

  • FeRRaR1

    őstag

    válasz Ra's al Ghul #8 üzenetére

    Bár nem engem kérdeztél, leírom: Nekem muszáj volt váltanom, mert a Ryzen ugye nem támogatott driver téren csak mókolással, azt meg kipróbáltam egyszer, nem lett jó és nem volt kedvem szórakozni vele, ment fel a W10. Szerettem a Win 7-et, semmi de semmi gondom nem volt vele, mindig is csak lecsupaszítva használtam, igazából csak egy eszközként hogy futtassam a programjaimat amiket szeretnék.

    Na most a Win 10 olyan mint ha önálló életet élne. Samsung 960 Pro-n is képes belassulni néha, fura akadásokat produkálni. Nem tudod csak a biztonsági frissítéseket kérni, jön minden magától, ha kéred ha nem. Át állítja a jól beállított rendszert, működő USB-s dolgok vállnak használhatatlanná, és a privát szférádat hiába véded jó beállításokkal és portok blokkolásával, ezt magától vissza állítja, ami nem egyszer történt már meg. Lépten nyomon azt érzem hogy lenyomják a torkomon amit nem akarok. Kiveszik a döntést a kezedből. Feltettem egy classic shellt, meg mire kigyomláltam a cortanát meg minden felesleges retket megőszültem. És így is produkál olyan furcsaságokat néha hogy csak pislogok, eltűnik a nyomtató, a semmitől homokozik a gép 10-15 másodperceket, az USB kapcsolat a telefonommal nem stabil, néha újra kell csatlakoztatnom, mert 1-2 kép átmásolása után egyszerűen megáll a csík, és vár a csodára. W7 mellett semmi ilyen nem volt, napokban is elkezdtem gondolkozni hogy még egyszer megpróbálok drivereket integrálni W7 telepítőbe, és vissza térni rá, mert semmi de semmi előnyét nem érzem a W10-nek. Mindent helyettem akar kitalálni, megoldani, és nekem erre semmi de semmi szükségem. Se a hulladék frissítésekre, amik átállítják a fél rendszert. Nem csodálom hogy sokan makacsul ragaszkodnak a W7-hez, én is köztük lennék ha nem váltottam volna gépet.

Új hozzászólás Aktív témák