Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BaLee

    addikt

    válasz DigitXT #154 üzenetére

    Nem úgy fogalmaznék hogy az én igényeimen túlmutat, hanem az általános igényeken is túlmutat.
    A 10-20 centit én sokallom, szerintem max pár centiről lehetne különbséget tapasztalni FullHD és 4k között mobilban ha egyáltalán lehetne.
    Nekem egy 4.3" telefonom van 720p felbontással és nem látok pixeleket ha közel hajolok pedig állítólag jó szemem van. :)

    Szóval én a parasztvakítás szót a nem életszerű használattal párhuzamban használom. Jók a 4k tv-k én is láttam már kiállításon és tök jó volt hogy 10 centiről láttad a képen egy rohadt távoli irodában hogy dolgozik a takarítónő...
    Csak ha megveszed otthon nem 10 centiről fogod nézni... :(

    Annyi féle irányba lehetne fejleszteni mind a mobiltelefonokat mind a tv-ket, mégis ezt a felbontás mizériát erőltetik ami megfelelő forrás hiányában felesleges. Itthon 1 éve még kuriózumnak számított ha a HD felbontású volt egy adás. Itt 5-10 éven belül nem fog senki 4k-ban műsort szórni akkor meg hol lesznek már ezek a tv-k?
    Persze tudom nem a fő szempont a tv-nél a tv adás, mert sokan csak filmeznek rajt de akkor is...

Új hozzászólás Aktív témák