Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Inarus

    addikt

    válasz Kobak77 #44 üzenetére

    "Van benne navigáció (igen, nekem ez is fontos!), használható fényképező (komolyabb fotózásra sem az Iphone, sem más mobil nem alkalmas, kompakt helyett lődözni, meg az EDOF is megfelelő!), jönnek-mennek, frissülnek a mailek, szinkronizálódnak a naptárbejegyzések, a rendszer működése folyamatos.
    És mindezt ALAPBÓL, dobozból kivéve tudja!
    Ezt ma csak a Nokia adja meg."

    A navigációt értem. A többit nem igazán: más nem tudja pont ezeket alapból? :F

    [ Szerkesztve ]

  • Bog

    HÁZIGAZDA

    válasz Kobak77 #47 üzenetére

    Sajnálom, hogy bele kell rondítsak a kialakult I love Symbian fáklyásmenetbe, de amikor épp nincs nálam tesztkészülék, akkor - jobb híján - egy Nokia C6-01-gyel kell megküzdjek, mert a mail/net kombó nekem is kell, az nincs a philipsemen (ami mondjuk 3 hétig megy egy töltésről).

    Tényleg úgy álltam hozzá, hogy nem húzom a szám, végülis egy érintős okostelefon ez is, tényleg rajta van elvileg minden, még a foursquare-t is rátettem, de.

    Ez egy rakás szar.

    Lefagy, újraindul minden különösebb kommentár nélkül. A kijelzőfeloldás sebessége olyan csiga, hogy sokszor azt hiszem, hogy nem jól csúsztattam az oldalsó izét, ezért letolom megint, de ezt beteszi pufferba, felold, majd visszazár, én meg anyázok. Néha nem lehet felvenni a hívást, mert csak. Egyes applikációk indítása után úgy csinál, mintha már használhatnád, de az érintőkijelző nem reagál, aztán hirtelen mindent végrehajt, amit nem is akartál. A bejövő üzeneteket mire kilistázza, elpilledek, a böngésző egy förtelem, főleg olyan oldalaknál kapok idegbajt, mint a bkv, amit más telefonokkal azért elkezelgetek. A nagyon nagyra tartott HD videofelvétel úgy szaggat, hogy öröm nézni, tényleg. Az már az én külön parám, hogy ha töltőre rakom, akkor konstansan világít egy fehér visszajelző alul, ami éjjel rohadtul zavaró. És a kedvencem, amikor egyszerűen nem lép be a menübe. Random jelleggel előjön ez nála, a homescreenről eljutok mindenhová, ahová a widgetek és az ikonok visznek, de a menübe nem tudok bemenni, a középső gomb hangos visszajelzést ad, de nem történik semmi. Restart. Naná, hogy rátettem az SPB-t, ami tényleg gyors és látványos, de a logikája nem az igazi, s olykor összeakad az eredeti rendszerrel.

    Igen, mindig frissítem a szoftvert, tök hiába. A NokiaC6-01 és a Symbianˆ3 a mindennapok kapcsán totál leszerepelt nálam. Én adtam neki egy esélyt, még Barcelonába is ezt a telefont vittem, Bocha a tanúm, hogy mit anyáztam össze miatta minden nap. Miközben mindenki más tökre elégedett volt az X10 minivel, Gubro pedig a Desire-rel. És basszus, még a Galaxy Gio is sokkal jobban kezelhető cucc. Van összehasonlítási alapom, a barátnőmet kísérgetem néha kórházba, először a C6-tal voltam, amíg vártam rá, addig nyomkodtam, de mire bejött az ovi store, hogy játékot keressek, addig kétszer restartolt, aztán gondoltam böngészgetek, de a hajamat téptem helyette. Tegnap a Gio volt velem, simán leveleztem, egy új site designtervét kaptam meg csatolmányban, tudtam rá érdemben reagálni, aztán angry birds rio, facebookon valaki linkelt egy turbo boast - petrov videót, megnéztem fullscreen, reagáltam rá, és ehhez még a rohadt ovit sem kellett nyitogatnom. Ég és föld. Tényleg.

    És persze a Gio hamarabb merül, mint a C6. Ezért van nálam hordozható töltő, a táskámban elfér, konnektor nem kell hozzá, ott töltöm fel bármelyik telefont, ahol akarom.

    Bocs, ez most kikívánkozott.

    btw: igen, azért álltam le a C6-tal küzdeni, hogy ha valaki betámad, hogy elfogultak vagyunk szerinte a tesztekben, akkor tényéeg mondhassam, hogy bocs, de komolyan megpróbáltam használni, napokig, hetekig, beleköltöztem teljesen, frissítettem, regisztráltam, még fizetős appot is letöltöttem, mindent kipróbáltam, és nem a levegőbe beszélek, ha azt mondom, hogy a symbian nem versenyképes. És mellesleg azt sem értem, hogy ez miért vitatéma, ha maga a nokia ismeri ezt be és áll neki faragni rajta addig is, míg megjön a megmentő windows...

    [ Szerkesztve ]

    Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

Új hozzászólás Aktív témák