Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • joysefke

    veterán

    LOGOUT blog

    válasz blash #97 üzenetére

    Ugy tekertel 130 km-t, hogy csak egy banant es ket muzli szeletet ettel? Csak azert csodalkozom ezen, mert terepen legtobbszor mar 20 km utan siman ehes vagyok.

    Igen, pontosan. Túrabeszámoló a Gázlóról. (most visszaolvastam és látom, hogy viszonylag az elején ettem még 125gr camembert sajtot)

    Ma ezt mentem (ma kezdtem a Strava loggolást :) ) : Katt

    és egyetlen gramm CH-t nem ettem. Ami fogyott az menet közben 125gr Aldis camembert sajt volt illetve még kb 25-30gr chedar sajt. Reggelire sonkás rántottát meg egy almát ettem. Egyetlen pillanatra sem éheztem illetve nem volt semmilyen holtpontom.

    A sztorihoz hozzátartozik, hogy kényelmes túratempóban mentem. Versenytempóhoz ez egyértelműen kevés lenne. Vácra visszaérve a csokizóban bedobtam 2,5dl forró csokit (csoki-csokit) igazából már nagyrészt leszarom ezt az egész ketózis dolgot, csupán ahhoz tartom magam, hogyha olyan túrára megyek ahol nem kell nagyon komoly iramot tartanom, akkor kerülöm a CH-bevitelt, egyébként meg próbálom szimplán alacsonyan tartani a szénhidrátot, de ezt a 25gr/nap ajánlást nonszensznek tartom.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák