Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • joysefke

    veterán

    LOGOUT blog

    Nem vagyok a téma nagy szekértője, de hát (orvosokat is beleértve) ki az? :)

    Június közepétől augusztus végéig fogytam 10Kg-t, azóta még 2-t (84,5Kg->72,5Kg) Nem volt kifejezetten nagy a túlsúlyom, inkább izmos voltam mint elhízott, de most így 72,5Kg-mal nagyon szálkás-izmos vagyok.

    Nah a lényeg az, hogy az első két hónapban egyrészt nullára redukáltam a hulladékkalóriákat (nassolás) másrészt a szénhidrátbevitelt is drasztikusan csökkentettem. Este nem volt (és még most sem nagyon van) jólakottan lefekvés. Emellett elég keményen sportoltam (sportolok) minden nap futás vagy bicaj.

    A kezdeti éhségérzet ilyen körülmények között max 3 nap alatt elmúlik, utána már tényleg nem kívántam az édességeket (pedig a nassolás az nagyon ment korábban).

    Sport terén is úgy érzem ebben az időszakban nem akadályozott komolyabban az alacsony szénhidrát szint (nem high-intensity-intervall edzéseket nyomtam). Olyannyira, hogy például júli 23-án a gázló kerékpáros teljesítménytúrát (130Km+1960m szint fölfelé) minimális szénhidrát-bevitellel nyomtam le (ellenőrzőponton ettem banánt meg két kis müzlit, alapvetően nem azért mert szükségem volt rá, hanem mert ott volt és biztosra akartam menni) Túra után sem voltam semennyire éhes, simán hazavezettem.

    Meg vagyok róla győződve, hogy nagyon hobbi szinten többet számít az edzések mennyisége és minősége, mint hogy milyen kajával tömi magát az ember. Aki többet és jobban edz, az le fogja tolni az edzetlenebb, de a túra napján magát müzlivel/fehérjével/izoval/magnéziummal minden szarral toló társát (a nagyon hobbi, nem verseny szintről beszélek).

    És akkor hogy kritikát is fogalmazzak meg:
    Az ajánlott szénhidrát-mennyiségeket nettó hülyeségnek tartom. 20gr kb a vicc szint, ketózis ide vagy oda. ez személyes vélemény, amit nem tudok semmilyen kutatással, csak a személyes tapasztalataimmal alátámasztani. Cserébe az állítólagos "tudományos kutatások" amelyeket a témában végeztek, kb ugyanilyen komolyságúak :))

    Kis túlzással ha ránézel a futócipőre, vagy kitolod a tárolóból/garázsból a bicajt már elment a 20gr szénhidrát, vagy akár elég egy keresztrejtvényt megfejteni hozzá :)

    Nekem tipikusan így nézett ki az étrendem:
    reggeli: jó fajta sonka, sajt általában kenyér nélkül magában, vagy abszolút minimális kenyérrel (nagyon vékonyra vágott rozs vagy tk-kenyér) megvajazva.

    ebéd: nem-bundázott húsok valami egyszerű körettel, (ami gyakran 55gr (főzés előtt) barna rizs volt).
    Ízletes húsokat szoktam enni, a csirkemellet meghagyom a rászorulóknak...

    Vacsora: hasonló a reggelihez, de néha beértem egy kornspitz+kefír kombóval is. Sportos nap után (az előző helyett):
    250gr félzsíros túró+2x8gr vaniliáscukor+250gr cukrozatlan meggy+1 natúr joghurt

    Elfogyott még naponta 1-2 alma, illetve szükség szerint pár szelet sajtot ettem amikor megéheztem.

    És hogy mennyire működött a dolog:
    voltam laborvizsgálaton kevéssel azután, hogy beindult a dolog: nagyon alacsony vércukor+ketonok a vizeletben (egészséges embernél egyértelmű indikációja a ketózisnak).
    Mountain bike-kal lazán tekertem néhány naponta 100Km+ os távokat 1500m szintemelkedéssel úgy, hogy túrán mindössze egy kerek Aldis camembert sajt és esetleg néhány szelet chedar sajt fogyott. Zéró szénhidrátbevitel túra alatt. Soha nem fogyott el az erő és soha nem volt éhségérzet.

    Tehát a véleményem az, hogy a 20gr szénhidrát mint ajánlás szükségtelenül és normál életmód mellett betarthatatlanul alacsony abban az esetben, ha valaki sportolgat. Egyszerűen azért mert úgyis a szénhidrát (miután cukorrá bomlott) lesz az első, amit a szervezet eléget. Én a 20gr szénhidrát többszörösét elfogyasztva is tartósan (laboreredmény szerint) ketózisos állapotban voltam. A sporthoz plusz az agyműködés fedezéséhez cukorra van szükség. Ha a bevitt cukor nem elegendő (és az én esetemben még a 20gr többszöröse sem volt elegendő) akkor zsírt kell cukor jellegű anyagokká bontania a szervezetnek.

    És akkor hogy teljes legyen a sztori:
    Azóta (augusztus végétől) fokozatosan elengedtem a szénhidrátbevitelt egyszerűen azért mert egyrészt nem akarok többet fogyni, illetve pár hobbi versenyen jobban akartam/akarok szerepelni. Azóta például egy Balaton-kör vagy a montis edzőköröm vagy ahhoz hasonló edzőkörök egyszerűen nem mennek/mentek mindenféle szénhidrátos vackok elfogyasztása nélkül. A másik az, hogy a szénhidrátbevitel növelésével sokkal nagyobb éhségérzeteim vannak...

    [ Szerkesztve ]

  • joysefke

    veterán

    LOGOUT blog

    válasz blash #97 üzenetére

    Ugy tekertel 130 km-t, hogy csak egy banant es ket muzli szeletet ettel? Csak azert csodalkozom ezen, mert terepen legtobbszor mar 20 km utan siman ehes vagyok.

    Igen, pontosan. Túrabeszámoló a Gázlóról. (most visszaolvastam és látom, hogy viszonylag az elején ettem még 125gr camembert sajtot)

    Ma ezt mentem (ma kezdtem a Strava loggolást :) ) : Katt

    és egyetlen gramm CH-t nem ettem. Ami fogyott az menet közben 125gr Aldis camembert sajt volt illetve még kb 25-30gr chedar sajt. Reggelire sonkás rántottát meg egy almát ettem. Egyetlen pillanatra sem éheztem illetve nem volt semmilyen holtpontom.

    A sztorihoz hozzátartozik, hogy kényelmes túratempóban mentem. Versenytempóhoz ez egyértelműen kevés lenne. Vácra visszaérve a csokizóban bedobtam 2,5dl forró csokit (csoki-csokit) igazából már nagyrészt leszarom ezt az egész ketózis dolgot, csupán ahhoz tartom magam, hogyha olyan túrára megyek ahol nem kell nagyon komoly iramot tartanom, akkor kerülöm a CH-bevitelt, egyébként meg próbálom szimplán alacsonyan tartani a szénhidrátot, de ezt a 25gr/nap ajánlást nonszensznek tartom.

    [ Szerkesztve ]

  • joysefke

    veterán

    LOGOUT blog

    válasz emvy #159 üzenetére

    uhh az kemény. Úszással nehéz alibizni és zabálja az energiát, legalábbis ha az ember még aznap szeretne célba érni. Riszpekt...

    [ Szerkesztve ]

  • joysefke

    veterán

    LOGOUT blog

    válasz emvy #161 üzenetére

    Az uszas az oke, a bringan lehet szerintem elfogyni igazan.

    úszással nincs tapasztalatom, de a bringa elméletileg úgy kéne kinézzen / ;] / , hogy ha országúton mész és nincsen szint (ez itt egy nagy ha) akkor messze a legnagyobb energiafogyasztó a légellenállás, sokkal nagyobb mint a gördülési vagy a hajtási (lánc, csapágyak) ellenállás.

    A légellenállási erő a sebesség második hatványával arányos, tehát a légellenállás által felemésztett teljesítmény a sebesség harmadik hatványával arányos (P=F x V) illetve (F~c*V²). A ketózisnak nyilván van egy nem túl magas max teljesítménye amivel energiát tud felszabadítani, ez nyilván nagyon erősen függ a sportolótól. Ha ezt a határteljesítményt átléped akkor én úgy gondolom, hogy az erő elég hamar el fog fogyni (miután a cukorraktárak lemerülnek). Ha a ketózis által biztosított teljesítményt nem léped át, akkor úgy gondolom kis túlzással a világ végéig de legalábbis elég sokáig el lehet menni. Na és a lényeg: ha visszaveszel a sebességedből 10%-t (V -> 0.9V) akkor a légellenállás által felemésztett teljesítmény már csak 73%-a lesz a 10%-kal magasabb sebességhez tartozó légellenállás-teljesítménynek. Megfordítva ha 10%-kal növeled a sebességet, akkor a légellenállás 33%-kal több teljesítményt fog felemészteni...
    Kis sebességet beáldozva sok teljesítményt lehet megspórolni. Ezzel taktikával persze nyerni nem fogsz :)

    Mondjuk nem tudom, hogy az úszás és a bicaj egymáshoz képest mennyire fontos egy ilyen versenyen, melyikkel lehet jobban elhúzni, melyikkel lehet nagyobbat bukni, ha elengeded...

    A fenti levezetés csak elméleti okoskodás volt, a gyakorlat mint oly sokszor itt is lehet teljesen más...

    [ Szerkesztve ]

  • joysefke

    veterán

    LOGOUT blog

    válasz Polllen #167 üzenetére

    Ezt kifejtenéd bővebben? Káros ha egy bolti sonkát megpirítok serpenyőben és verek rá pár tojást?

  • joysefke

    veterán

    LOGOUT blog

    válasz Auratech #178 üzenetére

    Inkább veszek friss tarját, szépen megfőzöm, beformázom és csomagokra bontva frigóból eszem ki. Olcsó kiváló felvágott..

    ehhez tudnál légyszíves valami részletes leírást adni, hogy hogyan, mert én szívesen eszem felvágottat, de ami az én mércémmel jó minőségű az boltban lassan csillagászati áron van, arról nem is beszélve, hogy nagyítóval kell keresni. (100% jó minőségű húsból, vizezés nélkül, kevés adalékanyaggal etc)

  • joysefke

    veterán

    LOGOUT blog

    válasz apatyas #206 üzenetére

    Tudatosan figyelj oda arra, hogy a boltban vásárolt késztermékek minél kevesebb szénhidrátot, ezen belül pedig minél kevesebb cukrot tartalmazzanak. Meg fogsz lepődni rajta, hogy tipikusan a jobb minőségű (és drágább) cuccok között fogsz olyanokat találni ami kevesebb vackot tartalmaz.

    Ha szereted a csokit, akkor első lépésben állj át "tej"csokiról étcsokira, ezek jóval kevesebb cukrot tartalmaznak és csokiízük is van. Ha szereted a gyümölcsjoghurtot, akkor állj át natúrjoghurt+házi cukrozatlan vagy minimálisan cukrozott lekvár keverékére (ízben ég és föld a különbség) vagy legalább vadássz olyan gyümölcsjoghurtra ami kevés cukrot tartalmaz (sok szerencsét ehhez ;] )

    Otthon készült sütikben tudatosan és fokozatosan csökkentsétek a liszt illetve cukormennyiséget. Mindét anyagot lehet _sokkal_ finomabb (és tipikusan drágább) dolgokkal pótolni.

  • joysefke

    veterán

    LOGOUT blog

    válasz Cathfaern #213 üzenetére

    Lekvár az gyümölcs + cukor tartósításnak. Hogy lehet hozzáadott cukor nélkül lekvárt gyártani?

    A "készíteni" szót jobban szeretem. A kedvencem pld valahogy így készül:

    1,
    Aldis fagyasztott meggy -> felolvaszt, kinyomkod

    2,
    Meggyet dzsemfixszel főz (mehet bele kicsit kevesebb mint a dzsemfixen fel van tüntetve)

    3,
    A végén kilónként belemegy a forró lekvárba még egy tábla 75%+ -os étcsoki minden kiló megy után.

    4,
    Bedunsztol 1-2 napra

    télen-nyáron készíthető, _hihetetlenül_finom_ és eteti magát natúr joghurttal, nyami..

    Nah, aki ezt megkóstolja annak utána már nem fog kelleni a 60%+ cukortartalmú szemét...

  • joysefke

    veterán

    LOGOUT blog

    válasz nbg #338 üzenetére

    A lényegi különbség számomra a cinktartalmuk. Keress rá, hogy mire jó a cink és el tudod dönteni kell-e. Egyébként a cinket túl lehet adagolni.

    331:
    A nátrium a közönséges konyhasó egyik összetevője, ha csak nem sportolsz keményen, akkor aligha kell neked arra figyelned, hogy elegendő nátrium jusson a szervezetedbe, mert kb minden félkész-kész kaját telenyomnak sóval, onnan igen bőven megvan egy nem keményen sportoló ember nátriumszükséglete.

    Ha sok sajtot vagy szalámit tervezel enni, akkor számíthatsz rá, hogy abban lesz nátrium...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák