Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jozso1989

    őstag

    Hát ilyen "marketingigazgatót" nem lehet nehéz pótolni... Magyarországon még mindig "nevenincs" márka a HTC. Csak tényleg azok ismerik, akik értenek is a telefonokhoz. Épp ma egy ismerősöm nonamezte le a HTC-t, amikor meglátta a telefonom. Ennyire nem ismert márka. De persze a galakszit, meg ájfónt ismeri, ennyit tudott a telefonokról, neki is S3 van (más márkát nyilván nem ismer). Mondtam neki, hogy csak az vesz HTC-t, aki ért a telefonokhoz. ;] ;]

    (#9) Lionking01: Hatalmas +1, ha Android, akkor csak is HTC! A Sense az egyetlen, amelyik nem, hogy úgy működik, mint a stock Android (gördülékeny, gyors, nem akad), hanem még tovább is tuningolja, jobbá varázsolja az egészet! Mintha a stock androidot még tovább fejlesztették volna, hogy még gyorsabb, stabilabb legyen. Lehet itt hisztizni a 4MP miatt, az M7 a mai napig gyorsabb mint a legtöbb snapdragon 800-801 csúcstelefon pl. S5, vagy G3. És szerintem ez elmond mindent a HTC telefonokról. De legalább az említett készülékek kicsaltak 32233253 antutu pontot...

    Azon röhögtem a T-Mobilenál, hogy gyorsabban tölti be a tárcsázót az M7, mint az S5, pedig az M7-nél még az alkalmazásváltóból is kitöröltem. :DDD

    szerk: Tény, hogy nem csinál tükörreflexes képet egyik sem, de facebook-ra tökéletes. :)

    [ Szerkesztve ]

    HTC One (M7) 4.4.3 with Sense 6.0 It DOES make Sense! :P Az Android és a minőség itt kezdődik... :)

Új hozzászólás Aktív témák