Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • haxiboy

    veterán

    válasz Cifu #4 üzenetére

    Igaz, kartell helyzetre gondoltam, kicsit fáradt vagyok a mai nap, főleg fogalmazás terén :B

    Az a baj hogy meg sem próbálnak versenyezni egymással, csak a Microsoftnak vannak nagyobb akcióik, de az exkluzív húzócímek miatt a Sonynál van a nagyobb tábor. Elég durva hogy a megjelenés napján bárhol olcsóbban megkapod fizikai adathordozón akármelyik AAA játékot mint digitálisan, EA access és egyéb dolgokat meg bojkottálják mert felteszem túl mély volt a zsebük és nem tudtak megegyezni. Mondom ezt úgy hogy én is a PS4 táborhoz tartozok, de már többször is fontolgattam egy One beszerzését, de exkluzívok hiányában nem láttam értelmét, minden másra ott a PC.

    De sajnos a Slighty Mad Studiost már az első perctől kezdve nem lehetett komolyan venni, pedig megfelelően nagy teljesítmény esetén 1000$-os ár még vállalható lett volna az átlag gamereknek is ha esetleg kapnak mellé pár ingyen AAA játékot amit házon belül fejlesztettek. 1000$ fölé menni már elég durva lenne...

    Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

  • Kisgépkezelő

    senior tag

    válasz Cifu #22 üzenetére

    Azért se a Sony se az MS nem olyan alapokkal kezdett betörni a konzolpiacra, mint a Slightly Mad. Nem ilyen 150 fős egy tucat legfeljebb erős közepes eladási számokkal bíró játékot fejlesztő kis studiók szintje ez. Nem is tudom, hogy gondolták az egészet.

  • saelin

    veterán

    válasz Cifu #22 üzenetére

    Egyébként nem is értem, hogy miért akar xy betörni a konzol piacra. Nem egyszerűbb és kifizetődőbb játékot vagy áruházat csinálni? Szerintem először a brand építés lenne a fontos, csak utána a hardware tervek. Én biztos nem venném meg a most megjelenő Dreamcast, Atari vagy bármi régi nagy nevű konzolt, mert nincs mögöttük már semmi. Ez méginkább igaz az új belépőkre. Régen teljesen más volt az elvárás a konzolokkal szemben, de ma már a bennük lévő hardver igen sokat számít. Elég megnézni a megjelenés előtti/utáni nyálverést a hardver elemekre. Nem véletlen működtek ebben a genben az erősebb konzol variánsok.

    Ha egyszer mégis valaki bejutna a nagyok közé... azt én kíváncsian várom ki lesz az.

    "It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

Új hozzászólás Aktív témák