Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Penguin95

    senior tag

    Múltkor engem egy cigány -nem rasszizmus, hanem személyleírás- talált be így. Mondtam, hogy mérjen végig, és gondolja át, miért van rajtam szakadt kabát, és lyukas cipő. Még Ő volt felháborodva, hogy persze Sony fülhallgatóra futja. (3 éve használom, és volt vagy 2.500 Ft anno) Na itt volt szerencséje a biztonsági kamerákkal, mert szívem szerint becsomagoltam volna a kukába.

    Majd ha adni tudok/akarok, akkor ÉN kezdeményezek. Addig meg hagyjon már..

  • Penguin95

    senior tag

    válasz Ed3r_X_ #5 üzenetére

    Jól is tetted. Ahogy észrevettem, a pályaudvarok környékén van a legtöbb ingyenélő. Ami egyébként a leginkább elkeserítő ebben szerintem, az az, hogy miattuk sok normális kéregetőt is lenéznek, megaláznak. Van például felénk egy öreg rocker. Néhány évvel ezelőtt még családja volt, aztán egyedül maradt, és a lakása is odalett. Viszont nem alkoholra gyűjt, és nem is egy lehúzós tahó paraszt. Van egy replika Gibson J200-as gitárja, amivel ki szokott ülni a központba, és bármit eljátszik amit kérsz (meg persze ismer). Ráadásul magától nem kér sosem, ha adsz neki, azt viszont megköszöni. Piásnak egyszer sem láttam még.

    prolad:
    Anno osztálytársammal történt: Ment le a metróba, és a lépcső előtt állt egy ilyen félkegyelmű. Nyújtotta a lapot, osztálytárs meg nem nézte mi az, azt gondolta szórólap. Elvette, és megállás nélkül ment tovább sietősen. A cigány asszony a peronon érte utol, hogy hékás, a pénzzel mi lesz? Állítólag azóta kergeti Őt 3 devla is, mert visszaadta fapofával a kártyát, és felszállt a metróra. :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák