Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #56573440

    törölt tag

    telefonos megkeresésre soha nem adok, a céges számom valószínűleg bekerült valami adatbázisba és azóta is próbálnak halászni róla... ezzel semmi baj mert részemről viszonylag kulturáltan képes vagyok elmagyarázni hogy nem élnék a lehetőséggel, de mostanában egyre pofátlanabbak, és az egy másodperc alatt pöccent be...

    múlt héten kedves női hang keres név szerint. nocsak én vagyok tessékcsókolom. már adományoztam nekik, és most újra kérnék a segítségem... kezétcsókolomdrágahölgyem az teljes mértékben kizárt, ugyanis soha nem volt még precedens arra, hogy telefonon bemondásra én bármilyen szervezetnek adtam volna pénzt. pusztán azért mert a legtöbb ilyen cég nem igazán látható át, nem igazolható hogy mire fordítja a bevételét, én pedig se telefonon se aluljáróban senkinek soha. de ha már itt vagyunk akkor mikor és mennyit adtam, nem kizárt hogy voltam olyan részeg, beszélgessünk. köszönöm viszont hallásra.

    vagy 4-5 éve volt nagy sláger az aluljárós adománygyűjtés a határúti metró környékén, főleg egészen gyanús külsejű egyedek vezetésével, akik olyan "igazolványnak" látszó sajtpapírt lobogtattak amilyet 2 perc alatt paintben is össze lehet vágni... akkor gyártottam vagy 20 féle kártyát én is, volt ott a magyar vietnámi veterán háromlábú harci elefántjainak hagyományörző veterán egyesületétől lefele minden, amikor összefutottunk a srácokkal csak előhúztam a paklit hogy jah kolléga? akkor legyen kölcsönös, én adok ő is ad, mindenki boldog :D ahogy várható volt a magyar mély űr felfedező patkányok családsegítő egyesülete nem kapott egy fillért se... szívtelen világ :DDD

Új hozzászólás Aktív témák