Hirdetés

2019. augusztus 25., vasárnap

(#1) adamssss

Pro: Lassan induló, de parádéssá váló történet;
Kontra: borzalmas sztori

Most akkor jo a sztori vagy borzalmas? :U

(#2) Grath válasza adamssss (#1) üzenetére

Grath
(tag)

Sajnos az egy másik értékelés maradéka, mindjárt le lesz váltva. Bocsánat.

(#3) hombre[EU]

hombre[EU]
(aktív tag)

Ezen kívül más reviewt nem olvastam el,mert tudom,hogy kell nekem egy újabb Yakuza. Nem vártam többet, de jól esett volna :) a karaoket sajnálom

you must be the change you wish to see in the world

(#4) ldave

ldave
(nagyúr)
LOGOUT blog

Már úton van a játék, terv szerint jövő hétvégén belevágok.

A Slime draws near! Command?

(#5) bLaCkDoGoNe

bLaCkDoGoNe
(veterán)

Sziasztok, nekem a PS4 előtt soha nem volt PlayStation-öm, ill. a PS4-en is csak az exkluzívokat játszom, szóval sajnos egyáltalán nem ismerem ezt a sorozatot, ellenben régóta keresgélek egy Sleeping Dogs-hoz hangulatban hasonló játékot (az egyszerűség kedvéért nevezzük "Távol-keleti GTA"-nak), és a trailer alapján ez eléggé olyasminek tűnik.

Jól látom a dolgot?

"The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] http://www.flickr.com/photos/blackdogone [+] 

(#6) ldave válasza bLaCkDoGoNe (#5) üzenetére

ldave
(nagyúr)
LOGOUT blog

Ez nagyon nem GTA, legalábbis ha az open world, autókázós értelemben keresed.

(#7) bLaCkDoGoNe válasza ldave (#6) üzenetére

bLaCkDoGoNe
(veterán)

Nem GTA-t keresek. Olyan játékra vadászom, ami a Sleeping Dogs-ra hasonlít (hangulatban, körítésben, Távol-Kelet, bűnözés, jó sztori, ilyesmik). Játékmechanikailag teljesen hidegen hagy hogy olyan-e mint egy GTA (vagy akár a Sleeping Dogs), nem igénylem sem az autózást, sem a totális open world körítést.

"The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] http://www.flickr.com/photos/blackdogone [+] 

(#8) ldave válasza bLaCkDoGoNe (#7) üzenetére

ldave
(nagyúr)
LOGOUT blog

Ebben az esetben nyugodtan tegyél vele egy próbált. PS+ előfizetésed nincs? Nemrég volt az egyik Yakuza abban.

(#9) bLaCkDoGoNe válasza ldave (#8) üzenetére

bLaCkDoGoNe
(veterán)

Köszi, most van PS+-om, de tavaly novemberben még sajna nem volt, amikor ez aktuális lett volna. :)

(#10) Viper26

Viper26
(nagyúr)

Én beszereztem érdekel a japán világ, első ilyen témájú játékom. :)

iPhone Xs Max | Apple watch S4

(#11) Rage47 válasza bLaCkDoGoNe (#9) üzenetére

Rage47
(addikt)

Yakuza 0-t próbáld ki. Ha az bejön, akkor ez is.

(#12) Cortez71

Cortez71
(tag)

Marha jó a játék - végre a Dragon Engine is kezdi kiforrni magát, bár FPS terén még van hova fejlődni. Ahogy nézem a completion listjét, ez is lesz vagy 100 óra, mire kiplatinázom :D

Remélem, hogy hamarosan kapunk infót a Yakuza 3-5 remasterek nyugati megjelenéséről is. Én ugyan végigtoltam mindegyiket PS3-on, de azért 60 FPS-ben jóval nagyobb élmény lesz mindegyik korábbi rész.

PSN ID: Cortez71

(#13) bLaCkDoGoNe válasza Rage47 (#11) üzenetére

bLaCkDoGoNe
(veterán)

:R

(#14) Cortez71

Cortez71
(tag)

Nálam tegnap pörgött le a stáblista, 72 óra után (kihúztam belőle a 100%-ot, azért tartott ennyi ideig). Kellemes kvázi-Yakuza játék, jó karakterekkel, de azért egy Yakuzát szívesebben láttam volna. Érdekes volt ez a detektívesdi, csak kár, hogy a döntéseknek / válaszoknak nem igazán volt súlya / jelentősége. A minigame-ek tök jók voltak, külön öröm, hogy a mahjong még a korábbinál is nagyobb hangsúlyt kapott. Viszont elbeszélgetnék azzal, aki azt gondolta, hogy a drónversenyek ebben a formában az élvezhető kategóriát képviselik...

PSN ID: Cortez71

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.