Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GeryFlash

    veterán

    válasz Reggie0 #18 üzenetére

    Nem vagyok olyan mélységben ebben benne mint ti, de a vitátokat megfigyelve inkább a másik kollégának adnék igazat, egyértelmű hogy a GDDR5-öt nem erre találták ki, és a jelenlegi (és valószínűleg a következő 5 évben sem) fejlesztési irányzatok sem fognak erre épülni. Ha meg egyszer igen akkor biztos vagyok benne hogy a sokadik generációs HBM lesz az irány, amennyire én tudom annak valamivel jobb a késleltetése. De valószínűbb szerintem az APU mellé hozzápasszolt HBM és külön DDR kombó. Azt mindenki látja már, hogy az SSD-k megjelenésével a a jelenlegi visszafogó tényező/bottleneck a memória, fognak tenni ellene, de hogy nem GDDR5-tel (vagy annak valamilyen turbózott változatával) az biztos.

    [ Szerkesztve ]

    Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

  • .mf

    veterán

    válasz Reggie0 #18 üzenetére

    ">Igen? Miért is?
    >Mert vegez hagyomanyos feladatokat is. Nem alkalmatlan ra, csak szuboptimalis.
    "

    És én nem ugyanezt írtam? :))
    "Általános processzorként nem muzsikálna túl jól."
    De én nyilván hülye vagyok és hazug :C

    "Igen, azt mondtad, hogy nem fut rajta OS."

    Nem, azt írtam, hogy "Nem azon fut az OS."
    Ami rajta fut, azt tekinthetjük fw-nek is, ahogy pl. a routereken futó minimalista linuxot is fw-nek mondjuk. Nem ez futtatja a fő OS-t.

    Á mindegy. A Fekete Lovag mindig győz. Békés Karácsonyt mindenkinek.

    [ Szerkesztve ]

    Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

Új hozzászólás Aktív témák