Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • st3v3np3t3r

    veterán

    válasz VIPowER #14 üzenetére

    nem a minőségével van baj,hanem a támogatásával....nekem azért kellett 7ről 10re váltanom mert az egyik app amit használok és fontos számomra,már nem támogatja a 7et :( amúgy szerintem eddig az XP a legjobban összerakott windows...egy alap usernek semmi újat nem mutat a 7 vagy a 10, ha ugyan arra használja,max annyi hogy máshogy néz ki, viszont tök mind1 hogy klasszikus dizájn, lebutított élménnyel futtatja valaki a 7et vagy fullos aeroval...ugyan akkora gépigény kell neki butítva is :( nekem is XP lenne fent ha tudnám asználni az appom alatta...

    mellesleg én sem tehetem meg hogy 1-2 évenként újat vegyek mindenből...

    Dilikutya a HDD-vel sincs semmi gond...az SSD-vel sem, max annyi hogy sokszorosan drágább a HDD-nél és megint csak nem mindenki teheti meg hogy SSD-t vegyen...értem én hogy jobb és lehet gyorsabb...aláírom...
    de amíg egy 500GB HDD 10-15ezer körül mozog ugyan ekkora méretű SSD 60-70ezer,addig nem fognak kapkodni utána...nekem van egy 500as külső HDD-m, meg a laptopban is ekkora HDD...ha a 2őt cserélnem kéne SSD-re az 120-140ezer,HDD-ből 20-30ezer lenne... azért van különbség,árban...majd ha árban mondjuk max 1,5-2szerese lesz egyszer akkor majd veszek SSD-t, addig jó nekem a HDD :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

  • CPT.Pirk

    Jómunkásember

    válasz VIPowER #14 üzenetére

    Csak egyszer menjen fel a barátod egy fertőzött weblapra... Az "okos böngészés" ilyen helyzetben nem segít.

    Lehet rá tűzfalat meg istennyilát rakni, de 3 éve áprilisban akkor is megszűnt a támogatása és azóta csak romlott a helyzet ezen a téren.

    Meg aztán mire is lehet érdemben használni? Játékra nem, az egyéb jelentős progik meg már szabadulnak az XP-től...

    Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

Új hozzászólás Aktív témák