Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • powerup2

    addikt

    válasz bteebi #16 üzenetére

    Már azért 55 is van jó árba oled tv lg egész jó áron adja és a kép :P ezért is vettem lg oled tv-ét az előző tv is lg volt és 8 év után cseréltem :)

    TV: 77" LG C1 Erősítő: Arcam AVR10 Hangfalak: Revel Performa3 F208 , Revel Performa3 C208, Focal Aria 900SR , Focal Aria 906 , Sub: 2x Rel HT1510 Predator Lejátszó: Zidoo Z9X PRO Kábelek: Kácsa Norstone Oehlbach NF 214 Isotek Tápszűrő és elosztó: Isotek EVO3 Aquaris Nas: Synology DS218

  • powerup2

    addikt

    válasz bteebi #22 üzenetére

    2 évet vártam a tv vásárlással mert már úgy éreztem a mostani oled tv-k már elég jók szóval 2 éve sporoltam rá :) valóban nem olcsó de amit látok az kárpotol :) én még a mai napig ledöbbenek a képen pedig 2 hete van meg már csak az xbox one x hiányzik hozzá meg egy kisebb házimozi és tökéletes minden.

    TV: 77" LG C1 Erősítő: Arcam AVR10 Hangfalak: Revel Performa3 F208 , Revel Performa3 C208, Focal Aria 900SR , Focal Aria 906 , Sub: 2x Rel HT1510 Predator Lejátszó: Zidoo Z9X PRO Kábelek: Kácsa Norstone Oehlbach NF 214 Isotek Tápszűrő és elosztó: Isotek EVO3 Aquaris Nas: Synology DS218

  • Segal

    veterán

    válasz bteebi #36 üzenetére

    Jelenleg max a 77est lehetne vagni de meg abbol sem jonne ki a 40 colos... Na most a 77est sokmillioert lehet eladni mig ha negybe vagnak akkor az ilyen 40 col korulieket csak max 300 korul lehetne eladni ami meg negyszerezve is 1.2 millio. Masreszt onnantol az 55os eladasa is csokkenne mert ha ma valaki mindenkepp szeretne egy oledet akkor kenytelen azt venni de amugy meg lenne kissebb alternativa ami megintcsak negativan hat a haszonra.

    "Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

  • TeeJay

    félisten

    válasz bteebi #49 üzenetére

    Nemir írta hogy amit telefonba láttam Samsung AMOLED kijelző az teljesen más mint az LG TV-ben lévő...
    erre írtam hogy egyik RGB OLED másik meg WOLED
    de ha az RGB be tud égni pár hét alatt akkor a WOLED is elvileg bár mivel nem volt még LG OLED a kezeim közt nem tudom...

    nos a Samsung Note 8 pár hétnyi kirakati telefonként csodásan beégett
    ezek alapján OLED monitor még jó ideig nem fog jönni mert bármit használsz rajta főleg statikus
    és csodásan bele tudna égni

    elég csak napi pár óra Photoshop vagy videószerkeztés
    netán böngészés vagy bármi ami nem film vagy játék
    azonnal be tudnak égni a tálca ikonok meg minden szinte

    monitornak jó az IPS+LED OLED meg majd megy TV-be
    bár ott sem tudom hogy a TV csatorna logók mennyire égnek bele

    annyit tudok hogy nekem telefonban nem kellene Samsung RGB OLED az fix...
    hiába mondta nevetve a Telenoros ügyintéző hogy ezekben ilyenkor gari alatt panelt cserél a Samsung
    fene akarja félévente hordani a telefont panel cserére mert beégett
    jó nekem az LG IPS bőven :R

    [ Szerkesztve ]

    Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

Új hozzászólás Aktív témák