Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • til

    csendes tag

    válasz banhammer #11 üzenetére

    Nem kell ehhez USB 3.0, elég az USB 2.0.

    Van a Kensingtonnak ilyen, van rajta DVI, LAN, 5 USB, 2 hangszóró kimenet, fejhallgató bemenet és az is tudja a 2048 x 1152-es felbontást. K33926EU a gyártó cikkszáma, keress rá, nálunk is kapható. Én már próbáltam, bemásolom ide amit egy másik Targus hírhez írtam:

    Úgy működik a dolog, hogy felraksz a gépre egy programot, ami valós időben tömöríti a képet és átnyomja a jelet a dokkolónak, ami kikódolja és továbbítja a monitornak. A program alapból csak azokat a részeket küldi el, amik változtak, ami tökéletes mondjuk netezésre, ilyesmire, de ha filmet akarsz nézni, akkor át kell állítani film módra, aminek hatására az egész képet átküldi mindig, cserébe viszont rosszabb lesz a minőség.

    1920x1080-as monitorral próbáltam, teljesen jó, filmet is lehet nézni rajta, nincs framedrop vagy ilyesmi, viszont filmek alatt látható a tömörítés miatti blokkosodás (nem vészes amúgy, mondjuk egy fullhd filmben van színátmenet, ott látszik, de amúgy nem annyira gáz, ne ezen nézd a Bluray-t, ennyi). Játékok alatt teljesen használhatatlan, 1-2 fps van csak.

    Irodai alkalmazásra, netezésre, youtube-ra, alkalmanként megnézni egy filmet viszont teljesen jó. Pont arra való amire kitalálták, beviszed a gépedet melóba és két darab vezetéket dugsz rá, töltőt meg a dokkolót.

Új hozzászólás Aktív témák