Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Szabolcs_76

    csendes tag

    Úgy látom nem sokan tudják itt mi is az az HBO GO. Én második éve használom, és nagyon jó dolognak tartom.
    Ha nem tévedek szűk 3000 forintot fizetek havonta az HBO MaxPak-ért, ami azt jelenti, hogy 5 csatorna a TV-n, plusz a GO. Külön a GO-t az én szolgáltatóm nem adja, így nem tudom mennyi lehet(ne) a díja, de ha arányosan nézzük, úgy kb. 1000 forint.
    Ezért a pénzért az HBO csatornáin (3 HBO + 2 Cinemax) futó, vagy éppen már nem futó filmeket és sorozatokat nézheted meg bármikor, bármennyiszer, és bárhol, ahol van net. Nézheted böngészőből, vagy letöltött alkalmazással (IOS, Android stb.) A filmekért külön nem kell fizetni, csak havidíj van. Az egytelen korlátozás, hogy összesen 3 eszközt regisztrálhatsz be egy időben (nekem megy telefonon, tableten és laptopon).
    Most ránéztem a telefonon és csak sorozatból valamivel kevesebb mint 60 nézhető jelenleg, ebben nincsenek beleszámolva azok, amiknek több évadja is nézhető már, (tehát pl a Maffiózók az egy sorozat, de azon belül egy csomó évad elérhető). Filmekből több száz van.
    A filmeket nézheted eredeti vagy magyar nyelven, a legtöbbhöz felirat is szokott lenni (angol és magyar).
    Nálam két hatása lett az HBO GO-nak: gyakorlatilag semmit nem töltök le már, esetleg egy-két premier filmet, amikre nagyon kíváncsi vagyok, és nyilván az HBO még nem adta le. A másik, hogy több filmet/sorozatot meg tudtam nézni azóta, mert nem kell hozzá a TV előtt ülni. (persze nyilván azon az igazi). Ágyban fekve tableten, vonaton vagy buszon telefonon, satöbbi.
    Hogy ez felkerül az Apple TV-re? Egy okkal több, hogy vegyek egy olyat végre! :D

  • Szabolcs_76

    csendes tag

    válasz bocsika #30 üzenetére

    Ez igaz, itt a kereslet diktál. És egyébként sem tartanak meg a végtelenségig mindent, egy idő után lekerül, és jönnek az újak. A kínálat szerintem így sem rossz, és aki nem napi 6-8 órát lóg rajta, annak mindig lesz mit néznie, pont azért mert cserélődik. Ritkaság és antikvitás viszont nincs, azt csak egyéb forrásból...

Új hozzászólás Aktív témák