Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nyergess

    tag

    válasz Ragacska #14 üzenetére

    Már tovább gondoltam a dolgot, nem leragadva a mobiloknál, azért írtam azt, amit.
    De a töltés közbeni használhatóságról: egyrészt, kb úgy használható, mint az elektromos fogkefe, ami állandóan a töltőn lóghat, s csak használat idejére felveszed a helyéről. Ergo nem köt a töltőhöz annyira. Am nem hiszem, hogy lassabb lenne, mint az USB-n való töltés, vagy ha mégis, majd fejlődik tovább. Hatásfok ugyanígy. Egy tulképpeni gyerekcipős koncepciót nem szép elítélni, majd lesz jobb idővel. Másrészt akksikat se a mostani teljesítményük alapján ítéld meg (lásd okosteló jó, ha egy napig bírja használattal), hanem mondjuk 4-5 évvel később, amikor már remélhetőleg előretörnek az újabb technológiák, s jelentősen megemelkedik az üzemidő. Ebből következik, hogy mondjuk rárakod este a mobilodat és nyugodtan feltöltődik neked reggelre, nem kell birizgálni.
    Jah és nehézség: nem tudom, a cikkben említett cucc mennyit jelentene mobilok szintjén, de mint korábban írtam, lesz majd kevesebb is.
    És még egy: ha minden mobil szarság tudná ezt, elég egy nagyobb felület (pl asztalon), s azzal is spórolsz a madzagokon, mert csak ezt az egyet kell majd bedugni a hálózatba.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák