Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • osszaki

    tag

    válasz etejedu #19 üzenetére

    Ezt neked kell eldöntened. Számításba kell venned, hogy kinek lesz a gép (kisgyerek, felnőtt, fiatalok stb.) Milyen játékokat kedvelsz, hisz mindhárom konzolnak megvannak a saját exklúzív címei. Ha neten is akarsz játszani, akkor pl. Xboxnál szükség van gold előfizetésre, ami plusz költség (megéri). Szeintem a Nintendo inkább a fiatalabb korosztályra épít, bár Wii-vel nem sokat játszottam, sőt, de nekem ez a véleményem. Xbox vagy PS inkább. Illetve ha mozogni is szeretnél, megint csak el kell döntened, hogy valamilyen eszközt is akarsz használni (ami plusz költség lehet újabb kütyü beszerzése esetén), vagy kütyük nélkül amit az Xbox Kinect ajánl. Szóval ez egy eléggé összetett kérdés, amibe jobb nem beleszólni, hanem a vásárlóra bízni. Így nincs "rábeszélés" és hibáztatás, ha valamelyik konzol még se tetszene. Én Xboxot használok, nekem ez tetszett jobban. És ez is szubjektív, de nekem a PS kontroller nem esik kézre. Túl könnyű, domború a ravasz rajta, nem pedig homorú, így nekem pl. állandóan csúszott le az ujjam mikor GT5-ztem, pedig nem vagyok egy izzadós fajta, csak egyszerűen a kialakítás miatt volt ez. Hogy megéri-e az új generációs konzolokra várni? Nos ez megint egyéni döntés. Az tény, hogy jövőre már nagyobb esélyük van megjelenni, de ez se biztos. Ki kell próbálni, ha van rá mód és ha tetszik, valamint van rá keret akkor megvenni.

    Xbox 360 gamertag: osszaki

Új hozzászólás Aktív témák