Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MuzikJunkie

    aktív tag

    Nem hiszem, hogy fontos információ ezeknél a tévéknél a fogyasztás. Aki kifizet 250-300k összeget egy masináért, az szerintem pont le**arja mennyibe kerül ezen megnézni a Maunika só ismétlését. :K

    Az cucc egyébként nagyon szép. Tetszik, hogy ennyire letisztult. Menüje pedig tiszta KP500. :C Már az ikonok.
    A fényes (lakkozott?) káváról kellene leszokni a gyártóknak, mert nagyon parás. Én Pana tévém 2 éves és mikor rá süt a nap simán látszik a sok mikrokarc, törölgetés nyoma. :O :O :O

    Még egy szösszenet a plazma vs. LCD témához... :U Nekem a nappaliban plazma van, konyhában LCD. Utóbbi Philips, előbbi Panasonic. Össze sem tudnám hasonlítani. Persze méret és ár különbség is van köztük bőven, de minőségibb érzetet ad egy plazma és kellemesebb nézni. :K

    Nokia N73 - Nokia N82 - Nokia N95 - Nokia 5800 Xpress - Nokia N97 White - ZTE Blade - Motorola Defy - LG L9 - Galaxy SIII White - HTC Sensation - Motorola Atrix 2 - Vowney V5 - Xiaomi Redmi Note - OnePlus One - iPhone 6 Plus - iPhone 7 Plus - iPhone X - iPhone XS Max... (>‿◠)

Új hozzászólás Aktív témák