Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • <Lacy85>

    addikt

    válasz macskea #43 üzenetére

    "Alapesetben azért várják az emberek az új főverziókat, mert azok új szolgáltatásokat hozhatnak. Viszont ezek az új szolgáltatások új erőforrásokat kérnek, amiket valahonnan el kell vonni. Azaz összességében lassabb lesz a rendszer néhány része vagy egésze. Nem kell ehhez iparági konteó, csak logika. :-)"

    Nem tudom, mi miért van, és nem is kezdek el találgatni, mert ennyire nem mozgat meg a dolog, de azért egy kicsit nekem is furcsa ez a lassulás.
    Egy 2 éves 6S ne lenne képes ugyan azzal a sebességgel futtatni az új rendszert, mint a régit?
    Androidnál egy normálisabban optimalizált felület esetén egy snapi 625 is majdnem olyan pörgősen tekeri a nugátot, mint egy 835. Pedig a teljesítménye kb. a harmada.
    Oké, játékoknál, stb. kijön a különbség, de az iPhone felhasználók nem a játékok sebességére szoktak panaszkodni, hanem az egész rendszerére.
    Előző telefonom (Z3) a harmadik főverzió után sem volt lassabb, mint új korában.

    Szóval nem tudom, hogy almánál mi eszi meg a teljesítményt annyira, hogy a 2 éves csúcs hardver is belassuljon.

Új hozzászólás Aktív témák