Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • t72killer

    titán

    LOGOUT blog

    Brutális. Az én ismereteim szerint se illendő zebrán tekerni, azaz szabálytalan bicajos vs szabálytalan sofőr 1:1.

    Ja, és tippre ha babakocsi lett volna a zebrán, azt is elkaszálta volna: ránézésre az ütközés pillanatától kezdődik a reakcióidő, nem onnantól, ahonnan már tisztán láthatta a bringást. Azaz hősnőnk vagy a telefonját piszkálta (cellainfók szolgáltatótól lekér!), vagy a sminkjét igazgatta.

    A szituba beleélve magam sofőrként (városban nem szoktam bringázni), nem vagyok benne 100%-ig biztos, hogy túléli a bicajos, ha nem látok rá a zöldjére: Uis még ilyen lámán is lényegesen gyorsabb egy gyalognál, fékezni meg kb akkor kezdenék, amikor az ő kereke a zebrára ér (ekkor van a szőke ciklon járgánya a kanyar közepén, innen indítsuk az "ügyességi versenyt"). Ez a kettőnk fékútjai mellett kevés, még úgy is, ha félrerántom a kormányt. Ráadásul ha nincs szerencséje, alágyűrődik a kocsinak.

    #19: ha egyértelmű bringaútvonalat látok az autóútra merőlegesen, persze, a külön bringás-jelzőlámpa/felfestett sáv/stb hiányában is figyelek-számítok bringásra. Ez a kettő viszont járdáról hajtott fel olyan zebrára, aminek a másik vége is járdában végződik.

    [ Szerkesztve ]

    30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

Új hozzászólás Aktív témák