Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MongolZ

    addikt

    válasz Zeratul #251 üzenetére

    Ja, cserébe az egész fos 1 szálon fut és nV-re optimalizált, ezért AMD-n katasztrófálisan fut. Phenom X4 965 OC mellett brutális mikrolaggokat produkál, FX 8320 OC esetében már kevesebbet, de még mindig sokat, i5 6600K mellett pedig "érdekes" módon jól fut (ha kilőnek egy tankot, beakad a játék pár tized mp-re minden max beállítás mellett). A másik meg, hogy egy középkategóriás nV kártya megveri akár a csúcs AMD-t is... Úgyhogy szerintem hanyagoljuk azt a játékot... Hogy lehet ilyen népszerű multijátékot üzemeltetni 2016-ban 1 szálas támogatással???

  • b.

    félisten

    válasz Zeratul #251 üzenetére

    Röhög a vakbeled? látom te aztán képben vagy. Fogalmad sincs miről beszélsz. Állításod szerint az NV a + 1 fps miatti input lag miatt durrantasz mellé.( AMD kártyával? ) Mondod ezt WOT játékosként, ami közel sincs olyan gyors mint egy Quake aréna ahol éppen minden század másodperc aim számít és a microlag megölheti az egész játékot. WoT az utóbbi idők legszarabb PC-s multijátéka optimalizáltság terén, ráadásul a sikerült kiemelted azt a játékot, amiben a legjobban szenved az AMD minden téren.( nem véletlenül kapott új motort konzolokon)
    Ezer cikk van fent már, hogy lehet ezt a késleltetést kikapcsolni NV kártyákon, akár Nv control panelen akár külső programmal. csak utána kellene olvasni, Nincs kedvem veled vitatkozni , mert behányok az egész AMD troll dumától. Tegnap írtam 2 kommentet, de inkább kimoderáltattam, mert értelmetlen veled vitatkozni. Kár teleszemetelnetek itt ezt a cikket is ,ráértek ezzel majd a 490 megjelenésekor.

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

Új hozzászólás Aktív témák