Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Prison85

    senior tag

    :C Szuper cikk, majdnem teljesen végigolvastam (kihagytam néhányat, ami nem tetszett). Főként az Imperator érdekelt, mivel kb kedden érkezik egy Vespula társaságában. Sokáig vacilláltam ez és a Roccat Kone között, de remélem jól döntöttem. Megdöbbentem, hogy itt is a kettőt egymáshoz hasonlították a fogás és kényelem szempontjából. Eszerint nem csak én emlegetem egy lapon őket :B Ami pedig az Imperator árát illeti: 18k boltban, ami valóban sok :((( Én lényegesen olcsóbban találtam itt (aprón), bontatlanul, garanciával.

    snataniel: ahogy én látom ugyanaz a forma, mint a Kova-é, csak lefelejtették a zsinórt :DDD Ami fontosabb különbség lehet: 1600 vs 3200dpi, 1000Hz vs 500Hz, 30G accelerate vs 20G, 130ips vs 40 ips :F Továbbá úgy látom a Pyra-ból kimaradtak a disco-fények :) Gondolom az akksi miatt... Mindenesetre a komfort ugyanaz lehet, mint a Kova-é így a cikkből neked ez hasznos rész lehet. Optika gőzöm sincs milyen. 3200 dpi-t én nem használom ki így az én szememben a Pyra a nyerő a maga "gyengécske" 1600ával (1000 körül játszom). Csak azt a fránya vezetéket ne spórolták volna le :U

    BF2142☑ BFBC2☑ BF3☑ BF4☑BF2143☐ Mindenki a saját baklövéseit hívja tapasztalatnak. (Oscar Wilde)

Új hozzászólás Aktív témák