Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • PetX

    aktív tag

    Nagyon jó cikk, de nem értek egyet a DA értékelésével. Főleg azért, mert kivetni valót igazából nem találtatok rajta és mégis csak a "tetszett" minősítést kapta. Bár hozzá teszem én 3éve vettem a saját DA-m és akkor 11500 HUF volt. Azóta nem is gondoltam, h a razer drágábban adja ráncfelvarrást követően a DA-t.
    De szerintem egy ilyen minőségű egérért nem pénz 11-12e Ft.

    Ami még zavar: a strapabírás. Tudom, hogy ezt mérni illetve tesztelni szinte lehetetlen, de azért egy misét megérne.
    Sok egerem volt már, A4, MS, Razer, Logitech. És hát, van különbség :)
    Nem vagyok elfogult, mert folyamatosan használok, Logitechet, MS-t munkahelyen, otthon meg DA-t. De Razer strapabíróbb, mondom ezt úgy hogy amikor megvettem a DA-t, egyik barátomnak adtam el Diamondback-et csak azért mert váltani akartam és kipróbálni. Ő azóta is használja, napi 8 órában AutoCAD-re :)

    Minek iszol és vezetsz, ha szívhatsz és repülhetsz!?

  • PetX

    aktív tag

    válasz b. #146 üzenetére

    Teljes mértékben igazad van. Bár valljuk be ha az infó világban találsz egy terméket, amellyel maximálisan meg vagy elégedve, sőt ár/érték arányban is azt találod jónak, akkor nem fogsz egy idegen saját tapasztalat nélküli terméket (márkát) preferálni.
    Én úgy vagyok vele, ha van egy márka aminek a termékével nem voltam megelégedve, eleve nem gondolkodok rajta, nagyon nyomós érv kell ahhoz, hogy egyáltalán elgondolkodjak rajta.
    A DA-nál én nem tapasztaltam ilyen hibát. (lehet szerencsém van, az első verzióból volt neked is a DA?)
    Sajnos az MS IE4.em viszont ilyen volt, de annál meg én olvastam h széria hiba, össze is vesztem az AQUA-val miatta, 2 hétig náluk volt és azt mondták "nincs semmi baja." aha....
    Se a boltba nem teszem be a lábam, se MS egeret nem veszek többet.
    De én már csak ilyen vagyok. :)
    Van bolt és termék/gyártó szerencsére elég aki minőségi cuccot gyárt/ad el.

    [ Szerkesztve ]

    Minek iszol és vezetsz, ha szívhatsz és repülhetsz!?

Új hozzászólás Aktív témák