Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Carlas

    senior tag

    válasz floatr #24 üzenetére

    A történet eszméletlen jó. Nem feltétlen a harc stb. Az egész. Közel sem középszerű. HC gamer pc-s voltam csak ezért a jatekert vettem ps4 prot és utana el is adtam. Egy jatek sem volt ilyen jó Pc-n vagy csak nagyon kevés. Vegig kell jatszani ezeket. Év eleje ota minden pc szart eladtam pedig ki volt maxolva és PS5 lett. Nem hogy nem bántam meg de semmi nem hianyzik. sokkal jobban elvagyok. :R ahany ember annyi vélemeny. veszekedni is kar. kinek mi jon be. de vitatkozni a számokkal nem lehet. de ettol meg nem kell hogy mindenkinek jo legyen

    [ Szerkesztve ]

    Több mint 15 éve a Hardveraprón!

  • nemlehet

    őstag

    válasz floatr #24 üzenetére

    Nekem nincs PS-em de azért amiket felsoroltál a Days Gone kivételével mind a maguk műfajában kiemelkedő játékok. Az hogy te nem szereted az adott stílust nem teszi őket rosszá és mindegyik megérdemli a dícséretet. Én kapásból nem is tudok mondani jobb PC-s alternatívát a fenti címekre (lehet van, ma már keveset játszok)

    Azt is tedd hozzá, hogy ezek azért nem friss címek, amikor kijöttek a többségük technikai szinten is nagyot ütött. Amit pl a Quantic Dreams kihozott a PS3-ból az utolsó napokban az elég elképesztő volt, ahogy a HZD is szerintem sokáig párját ritkítóan szép open world játék volt.

    Szerintem nem érzik magukat különbnek, inkább csak az van egy csomó emberben, hogyha úgyis jönnek PC-re azok a címek amik miatt a többség konzolt vesz, akkor elszivároghat a játékostömeg. Ha pedig nincs elég konzolvevő akkor játékok sem fognak jönni, vagy legalábbis nem ennyi.

    Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

Új hozzászólás Aktív témák