Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • "a microATX-es megoldások kerülnek előtérbe, ami a rendszerszintű integráció egyik mellékhatása lesz" Ennek örülök nagyon. De ez a ház egy max 5K-s árral lenne csak jó. Felette fos, és ahogy a giga házait ismerjük ma, ez biza több lesz 3-4K-val minimum. Amúgy ez a 80-as évekbeli StarWars dizájn marhaság eléggé elmérgesedni látszik. Mellesleg sok rajta a rés, nincs alul a táp szar az anyag választás, szegecselt az oldallap. Szerintem nem a legjobb megoldás. De egy Codegen-nél talán jobb. Szerintem a GZ-M1, GZ-M2 sokkal ízlésesebb mint ez a friss tervezés. (igaz az M2-ben így se kötöm be a kék ledet mert az azért egy hangyányit sok)
    Valami komolyabb eresztést olcsóbban megnéznék.

    re: (#18) Jim Tonic válasza

    valszeg csak a legalját ismeri, mint Én... szerintem jobb mint a codegen és az előbb is említett házakat szoktam minimál gépekhez beszerezni. Ez nálam az induló, de magamnak sajna nem tudnám megvenni. Örülnék egy alsó tápos, lukacsok nélküli, két oldalát leszedhető stabilabb anyagból készült háznak. Csak sajna ezt már nem adják oda 8-10Kért :(
    Utólag ezt burkolnám belülről szövettel és meglenen a hangszigetelés. Elől hátul 1-1 12-es venti, szivaccsal (lég szűrő) felszerelve. Na szerintem ez egy jó megoldás lenne mATX-re. De mivel mindenkinek mások az igényei.... hát... mindenki másnak örvend.

    [ Szerkesztve ]

    Mos mé, hánem? De! Vagy nem...

Új hozzászólás Aktív témák