Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • katt777

    félisten

    válasz Abu85 #339 üzenetére

    Mekkora gáz a TPU tesztje, b.szki, mindenhol NoAA... :Y :N El is felejtettem már, miért szoktam kerülni őket. Piszkosul kíváncsi lennék 8XAA és 16XAF tesztekre max grafikával (persze akkor az nV karik drasztikusan kipotyognának a lista végére), mert nem azért veszek csúcs VGA-t, hogy szar képet nézegessek. Egyelőre annyit olvasok ki a tesztekből, hogy vagy azért fölösleges 5870-et vennem, mert tök mindegy, hogy 50 v. 80 FPS-szel fut valami, vagy azért, mert az újtól sem ugrik a játszhatósági határ fölé; mondjuk ez max a Crysis élsimítással, mert anélkül már most is megy szinte full VH-n, csak az árnyékokat kell kicsit visszavenni. Esetleg Oblivion miatt megérni, hogy a min. 25FPS kicsit feljebb menjen. :DDD

    Miféle CPU-limit? :F :)) :P :P :P

    ATT-ban van CF menüpont, aztán a 2 karit külön kell beállítani, ahogy CCC-ben is volt anno. ATT-szal mindenképpen jobban járnál sztem, már csak takarékossági szempontból is. ;)

    Nem az számít, ki fejleszti, hanem, ha megnézed, szinte minden játéknak lqrják ma már a folytatását, természetesen leginkább a konzolidióták miatt. Mentés nincs, ellenfelek scriptelve végtelen számban a semmiből, megsemmisíthetetlen ellenségek, sorolhatnám ezeket a progikat. Ha meg egy 6-7 éves játék elfut nálam HT mellett, akkor ne szórakozzon velem valami újabb szar, vazze! :W Ha meg optimalizálatlan, hát akkor megint csak szar, nem? :F

    Amúgy mondjuk ez a kínai III. osztályú műanyag design sztem ritka elcseszett egy valami az 58xx karikon... :((( :O

    boeing: 48xx tapasztalatok alapján én messzire kerülném az XFX-et. :U

    [ Szerkesztve ]

    Funkcionális analfabéták kíméljenek!

Új hozzászólás Aktív témák