Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • VirsLee

    őstag

    (#52) .LnB
    "Én még ezt a címet nem értem, hogy iszonyat erős ajánlat?"

    Akkor talán kezdj el számolgatni... 400€, nem jutsz a közelébe ennek a teljesítménynek PC-n ennyiből.

    (#59) XuChi
    "Forintot nem ér."
    (#65) XuChi
    "Hát ezaz, már móst ócska ez a gép"

    Miért lenne ócska? Ha ez a gép ócska, akkor a Te i5-6600-as intel procid is egy szutyok sz@r. Amikor megjelent már több, mint egy éve voltak sokkal nagyobb teljesítményű procik. Miért ezt vetted? Csak nem azt akarod mondani, hogy ott lehet ár/érték arányt nézni, de konzolnál nem? A 2409 hozzászólásodból mennyi a szakmai és mennyi a puszta fikázás?

    (#111) .LnB
    "PC-t nem lehet így venni készen ugye?"

    Lehet, de azért megnézhetnéd, hogy mit adnak neked, ha 400€-d van rá.

    (#116) XuChi
    "A natív 4k-ba úgy beleszakadna a ps4 pro"

    Nyugi, abba beleszakad a 700-800€-s 1080 is.

    (#134) tomba
    "Úgy érzem aki 60 EURot vagy 60USD ki tud fizetni egy játékért nem zavarja ha pl 1500 USD-be kerül egy konzol."

    A játékok ára gyorsan esik, én egyszer se vettem PS4-re teljes áron játékot. Csak a türelmetlenek fizetik ki rögtön a teljes árat. Így elmondhatom, hogy engem zavar, és sok más ember is zavar, mind a 60€, mind az 1500USD vagy 1500€...

    "Miért nem adják ki úgy az új generációs konzolokat, hogy azok teljesítménye az adott kor legerősebb PCivel is felvegyék a versenyt?"

    Mert nincs semmi értelme :) Nem erre van igény. Sok játékra van igény... A játékélménynek csak egy kis részét adja a grafika, ott vannak még olyan apróságok, mint a történet, irányíthatóság, játékidő, zene, hangok, újrajátszhatóság, játékmódok. Te fizetnél négyszeres árat azért, hogy csak a grafika javuljon? Felesleges, hisz lehet, hogy olyan játékkal fogsz játszani, ahol az utolsó szempont a grafika...

Új hozzászólás Aktív témák