Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kikikirly

    senior tag

    válasz saelin #6 üzenetére

    Igen.Néztem VR-nál Multiplayer streamet, és PVP-be nincsenek olyan találat animációk mint Single playerbe.Elég fura látvány mikor 20 golyót bele üritesz,az meg még csak meg se rándul.Látványhoz pedig ez is hozzátartozna,nem csak a modellek,objektumok,tükröződés stb.

    Wildlandsnél azért akadtam ki mert a Future Soldierhoz képest csomót javítottak a test lövedék fizikán,csináltak új lövedék becsapódás effekteket különböző felületetekre, autókat egész látványosan lehet szét lőni stb.
    Ezeket kidolgozni azért nem kevés munkaórába vagyis money-ba kerül.A fasza harcrendszerrel lényegébe lenullázták a munkájukat.Termelékenységből csillagos 1-es. :P

    Future Soldier-nek jó harcrendszere volt, viszont nem volt rendes test lövedék fizikája,gagyik voltak a találat animációk,stb.
    Nem volt rossz játék, inkább 12, 1 tucat alkotás lett.Sajnos hamar rá lehetett unni,pedig abba is volt fantázia,csak eltolták a kivitelezést.

    Ez relatív gyakran előforduló probléma.Itt köszön vissza az hogy úrrá lett a mérnöki és pénzügyi szemlélet, másképp nem csinálnának ilyen tökön lövéseket(szerintem).

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák