Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Protoss

    senior tag

    Segítséget kérnék és elnézést, hogy nem olvasom végig a 2800 előzményt, a kezdő cikket elolvasva azt gondoltam a 325 v2 jó döntés lesz, most elég rendesen elakadtam vele. :(

    Hibajelenség csak böngészőn keresztül érem el. A desktop szoftverrel nem is lehetett beállítani (timeouttal elszáll), csak IP címmel böngészőn keresztül. Tehát windows hálózatban nem jelenik meg, a teljes térképes felderítés nagy ritkán felvillantja, de az esetek 90%-ban a windows nem tudja felderíteni a hálózatot hibaüzenettel elszáll.

    Hálózat: kábel modemes (UPC, wifi és 4 portos router is egyben, 192.168.0.xxx hálózat) internet erre van egy tplink wifi router wan-on rákötve (mint, alhálózat 192.168.1.xxx). A tplinken van kábelesen a nas és természetesen a laptop is amivel elakarom érni. Op.rendszer: win7.

    Próbáltam fix ipvel, modem nélkül, aztán csak modemmel, úgy sem látják egymást csak a böngészőn keresztül, ip címmel belépve tudok bármit is csinálni a NAS-sal.

    Lehet félre értettem valamit, de én azt gondoltam, hogy ez hálózati meghajtóként felcsatlakoztatható és gyorsan beállítható valami lesz. Jelenleg egy régi pc-t is beállítottam, az megjelenik a hálózaton normálisan.

    A lapotop amúgy tartományba léptetett céges hálózaton, de a másik pc látja.

    Mit próbáljak ki? Ötlet? Javaslat?

    Ne glettelj, a vakolás jobb

Új hozzászólás Aktív témák