Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Turcsika

    junior tag

    válasz Prof #56 üzenetére

    "Ezert kellett custom hardware gyartokent uj piacokat keresnie, mint pl a jatekkonzolok."

    Konkrétan azért fogadta el a sony és microsoft ajánlatát, hogy életben tudjon maradni. A több 10 milliós konzol eladások idején is masszívan mínuszos volt a cég, vagyis olyan áron adta a chipeket, ami éppen az éhen halás elkerüléséhez volt elég. A sony és az MS pontosan tisztában volt az amd helyzetével, és kihasználta azt. Mert az amd cucca minden csak nem elégséges volt, lásd a neharangozott fullhd 60 fps csak felskálázással, vagy 30fps-el volt tartható, nem véletlen jött ki az erősebb konzol nem sokkal később.

    Ezzel szemben az nv tényleg másik piacot szerzett, az autó iparban, ahol ténylegesen profitot termelt.

    "Ez nem mondhato el az Nvidiarol, sot mintha mindig lassitananak a regi hardveren a driverrel, hogy gyrosabbnak tunjon az uj es azt vegyek az emberek. Sok penzt koltenek marketingre, a fejlesztok lefizetesere "

    Várok tőled egy listát, miszerint több nv támogatott cím van mint amd. Szerintem meg fogsz lepődni. A lefizetésről annyit, én olvastam az amd támogatásáról a játék készítők felé, hogy ne legyen elég 16Gb vramnál kevesebb, a radeon VII megjelenésének aprópóján, illetve a HBCC miatt. Erre gondoltál?

    "zsenialis technologia megoldasokra ujitasokra kepes,"
    Itt azokra gondolsz, amik feledésbe merültek fél év alatt?

Új hozzászólás Aktív témák