Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jó kis írás :C
    Eszembejuttatja az Én élményeimet ezzel kapcsolatban. Én rottyon voltam rendesen amikor ilyen ismerkedési formát használtam, épp azután miután az exem 2 év együttélés után meglépett. Nekem a cél akkor csak 1 volt, hogy ne legyek egyedül, kicsit talán kétségbe is voltam esve.Éppen ezért akikkel találkoztam, szinte mindet megdöntöttem, ha hagyta magát, persze kinézettől függően megfelelő pia elfogyasztása után :D . Volt olyan is persze akit, mozi miegymás, és csak azt vártam már, hogy mikor köszönhetünk el egymástól, bár akkor józan voltam :DDD . Ez egészen addig tartott amíg egy ilyen oldalon nem találkoztam a kedvesemmel, érdekes vele kapcsolatban más volt minden, igaz nem is találkoztunk hamar, olyan 3 hónap teló és levelezgetés, meg msn kellett hozzá, és még azután is elég kemény dió volt, ennek lassan 11 hónapja, már együttélünk.... :) .Jövőre pedig esküvő :U .Természetesen akik előtte voltak mindet lapátra tettem, és ''megjavultam'' vagy inkább csak visszatértem a rendes kerékvágásba :)

Új hozzászólás Aktív témák